Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A gazdagok, ez elit elvárja,...

A gazdagok, ez elit elvárja, hogy mi nyomorult szegények imádjuk őket és tisztelettel beszéljünk hozzájuk?

Figyelt kérdés
Ha igen, mindezt csak azért mert gazdagok?
2020. nov. 14. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát én nem vagyok sem gazdag, sem elit, de én is elvárom, hogy tisztelettel beszéljenek velem.
2020. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Igen és igen. Most boldog vagy?
2020. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne tévedj, kb leszarják az érzéseid.
2020. nov. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1


És azt is, hogy imádjanak téged?

2020. nov. 15. 00:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de szerintem ez kettős. Én nem gondolom azt, hogy egy gazdag más lenne, mint egy szegény, merthogy az egyiknek van-, a másiknak kevésbé van manija. Inkább az emberek ezen elgondolását kellene megszüntetni, hogy ezt gondolják ("imádjuk őket"), mert ugyan vannak olyan gazdagok, akik ezt előszeretettel szeretik kihasználni, de ezzel csak alázzák a másikat, és az a másik ember is csak alázza önmagát.
2020. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyél te is gazdag. Nem kötelező szegénynek lenni, főleg nem elfogadni, hogy “szegény” vagy. Rinyálás helyett nyomás tanulni, tőzsdézni, dolgozni.
2020. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6


:))


Mondok jobbat. Legyen mind a 7 milliárd ember a Földön gazdag! Ja nem lehet, gazdagnak lenni csak egy nagyon szűk körnek lehetséges, mivel a gazdagsághoz az kell, hogy mások neked termeljenek.

2020. nov. 15. 11:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ilyen mentalitással nem fogsz messzire jutni. Nem azt mondom, hogy legyél milliárdos, mert az tényleg nem könnyű. De egy átlag feletti életszínvonalat nem olyan nehéz összehozni. Elmenni minden nyáron nyaralni, havi párszor étterem/vendéglő, egy jobb autó, saját ház/lakás nem a világ vége. Feltételezem neked szar a fizetésed, ezért kérdezed, vagy mert a gazdag főnököd egy s.fej😆
2020. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg az “elit” is hasolnó esélyekkel indul, nem születik mindenki gazdagnak. Neked is van esélyed, ha elégge akarod. Sok sikert! 6-os voltam :)
2020. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8


Figyu, nem ez volt a kérdés.


Én a milliárdosokra utalok akik irányítják a világot.

2020. nov. 15. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!