Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőm arra nagykép...

Az egyik barátnőm arra nagyképű, hogy Massimo Duttis, Chantall-os, Zarás, Desigual-os, Tatuum-os stb. cuccai vannak. Néha ilyen fura megjegyzései vannak. Mit tehetnékl?

Figyelt kérdés
Én turikból, Cozmóból, pesti aluljárókból meh kis boltokban Pesten szoktam vásárolni. Ha nem is ezekre lenne pénzem márkás ruhára de most minek költsek ennyit? Tök fölösleges költeni meg ezen rugózni is.

2017. jún. 28. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

A prostituáltak szoktak így élni: keresnek egy csomó pénzt, de azonnal el is bsszák az utolsó fillérig ilyen idiótaságokra, a megtakarítások helyett. Aztán mikor már nem kellenek senkinek, akkor nyomorognak.


Van egy barátnőm, aki prosti, horribilis összegeket keres, hónap végén meg rágja a körmét, hogy jön a lakástulaj a pénzért, összejön-e a bérleti díj.

2017. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Két lehetőséget látok.


Te öltözöl nagyon csövesen még átlaghoz képest is, nem csak hozzá képest.

Ezért finoman próbál arra célozni, hogy kicsivel adhatnál jobban magadra és vehetnél ízlésesebb, minőségibb ruhákat, ne azokat az olcsó ruhákat, amik még akkor is rosszul állnak rajtad ha 10/10-es nő vagy.


Másik lehetőség, szerzett pénzt (tök mindegy honnan) és vett magának olyan minőségi ruhákat, amelyek ezelőtt még soha nem voltak neki és jól érzi magát, hogy jobb cuccai vannak, mint neked.


Te azt teheted, hogy ha tényleg csöves cuccokat hordasz, akkor hallgatsz rá és valamivel igényesebb leszel ruházkodási téren.


Ha meg csak ő van elszállva a ruháitól, akkor megvárod amíg "lecseng" nála.

2017. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csöves???????!!!!! A turkálókban tök jó minőségű, szép, nem használt, egyedi darabokat lehet kapni. Igen, valószínű, hogy el lett telve magától, de akkor sm kéne íy viselkedni, mert ettől nem több az ember.
2017. jún. 28. 23:37
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Dehogynem!


Jobb ruha => több önbizalom => sikerességi potenciál növekedés.


Jobb ruha => nagyobb érték => jobb szociális háló => jobb munka => befolyásos barátok => jobb pasi(nő)

2017. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Ott a probléma, hogy ez az egész két embert érdekel mármint, hogy milyen márkákat hord.

Egyrészt magát, mert azt hiszi ettől több, illetve aki irigy rá, mindenki más meg magasról tesz rá, hogy milyen márka. Részemről inkább csak röhögni szoktam az ilyen dolgokon, hogy azért fizet többet mert van rajta egy név.

2017. jún. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Én megvonnám a vállam, és hagynám az egészet a fenébe. Én is turiban vásárlok, és baromira nem izgat, ki milyen ruhában van, amíg tiszta, igényes, csinos és ízléses. Rondán meg Gucciból meg Pradából is fel lehet öltözni, ha vkinek nincs ízlése.
2017. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

A barátnőd sznob lehet láttatni akarja magán h sok pénzük van. Nekem is van ilyen barátnőm akinek csak márkás cuccai vannak igaz mem vág fel vele.

De a barátnőd azt hiszi h van mire nagyképűnek lennie ilyenkor ha felvág tényleg nem igazán tudsz mit csinálni próbáld nem figyelembe venni a megjegyzéseit.

És attól még hogy a kérdező turkálókba jár az nem azt jelenti h csövesen öltözködik abból is ki lehet hozni a legjobbat én is szoktam járni oda (Háda) és nagyob jo cuccok vannak ott és az emberek nem tudják megmondani h ott vásárolok.

De a barátnőd ugye emiatt nem néz le téged?

2017. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

ezek nem is olyan jo markak. az igazi a nike, adidas, puma.

nekem csak a cipoim markasak, ritkan egy egy masik ruha, de amugy sem a legolcsobbat veszem. engem meg azert is csesztettek mert 6.ban egy cica volt a zoknimon. micsoda tragedia! akkor meg erdekelt ki mit mond. most mar pont lesz**om! ha en abban erzem jol magam amiben vagyok akkor nem mindegy? es neki mert nem mindegy h mas miben van. az se jo ha mindened megvan. nincs niert kuzdened.

2017. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Az Adidas melegítő az igazi, igazad van, főleg egy ízlésesen öltöző lánynak, meg a nike futócipő... :D
2017. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ignis Subdialis ***** válasza:
78%

Azt nem pontosan értem, miért jelez nagyképűséget az, hogy ki mit hord, de ismervén a Cream/Humana kínálatát, ugyanezeket a márkákat ezekben a turkálókban is be lehet szerezni. Ha valamiért Te mégis rosszul érzed magad attól, hogy a környezetedben kinek milyen ruhája van, akkor azt lehet csinálni, hogy lecseréled az ilyen embereket.


Én például azokat tartom barátnak, akikkel hasonlóak vagyunk, tudunk számítani egymásra, hasonló dolgok érdekelnek és ezért jobban szót értünk. Ilyen értelemben úgysem tudnám barátomnak nevezni azt, aki (szerintem) nagyképű és esetleg nem kezel engem azonos szinten. Tehát részemről meg is lenne oldva a dolog.


Egyébként ha valaki nagyon ad az anyagiakra, az nem feltétlenül azt jelenti, hogy nagyképű, sokkal valószínűbb, hogy valami nincs rendben az önbecsülésével és nem érzi jól magát a bőrében.

Ha valakinek megvan a belső egyensúlya, azaz nincs kisebbrendűségi érzése, megfelelési kényszere, elégedett a saját testével, életével, az ilyen embereknek nem szükséges, hogy kifelé fényűzést mutassanak. Sokkal jellemzőbb, hogy az lesz ilyen magamutogató, aki elismerésre vágyik és azt hiszi, hogy azt így el lehet érni.

Hát bizonyos fokon el lehet, de mindig lesz ott egy olyan hátsó érzése, hogy az hamis és kizárólag a ruházatnak szól, nem pedig Neki. Márpedig ezeknek az embereknek igazi elismerésre lenne szükségük.

Ha meglátod benne, hogy szegénynek inkább csak valami nem oké belül, valószínűleg nem figyeltek rá gyerekkorában, vagy értelmetlen dolgokat követeltek tőle a szülei és úgy érezte, hogy nem tud megfelelni nekik, így akár együttérzést is kiválthatna belőled a viselkedése, ahelyett hogy bosszantod magad vele.

2017. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!