Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos, hogy a barátom bulizni...

Jogos, hogy a barátom bulizni hívott, hogy másnap reggel órám van, mondván, nem vagyok mar csecsemõ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 07:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem HÍVHATNA??? HA neked nem felel meg, akkor meg te NEM MÉGY!
2020. nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
És hová? Ha csak ottalvós lehet, mivel 8 után kijárasi tilalom van, nem értem miért gond. Ott alszol, másnap úgyis online az iskola. Hiszen középiskolás vagy minimum.
2020. nov. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy most történt
2020. nov. 17. 08:03
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem értem, miért izgat egy régi meghívás, hogy ekkora felhajtást csinálsz belöle.

Másrészt meghívni valakit mindig jogos (talán azt kivével, ha nemrég meghalt közeli hozzátartozót gyászol).

Harmadszor egy meghívást akkor fogadsz el, amikor kedved van rá, ha nincs idöd, akkor nem mégy.


Az egész csak vihar a biliben!

2020. nov. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Akkor azt kérdezem, hogy ha egy felnött ember nem akar 4-5 orakat aludni vagy masnaposan órára menni, akkor “ovis”?
2020. nov. 17. 08:17
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem ovis
2020. nov. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem, a barátod éretlenebb, viszont azt is figyelembe kell venni, hogy mindenkire máshogy hat az alkohol. A barátod valószínűleg jobban bírja. Ezzel nincs baj, azzal viszont van, hogy nem érti meg, hogy másnak ez nem csúszik így annyira.
2020. nov. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ovis, ha nem mész,mert a suli fontosabb jelenleg... Mondjuk szerintem a középsulis diakok fele ült már másnaposan a padban:Dd
2020. nov. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Jogos, hogy hívott, hiszen a barátja vagy.

Az pedig a te jogod, hogy eldöntöd, hogy elmész-e vagy sem.


Egyébként nem kell másnaposan menni, mert nem kell annyit inni, hogy másnapos legyél :) 4-5 óra alvás pedig nem olyan kevés, hogy egyszer ne lehessen kibírni, főleg fiatalon.

De nyilván, ha nem akarsz, nem tudsz, nincs kedved, akármi, akkor nem mész. De nehogy már azért sértődj meg, mert meg mertek hívni :D

2020. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mert csecsemõnek hívtak
2020. nov. 17. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!