Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem nézi meg és miért...

Miért nem nézi meg és miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már több mint egy éve beszélgetünk. Én csak barátként tekintettem rá, de már nem tudom. Viszont ő szerintem fixen többet lát bele a kapcsolatunkba.

Írok neki, megnézi(órákkal később) és nem válaszol. Aztán konkrétan fél nap után ír ismét. Ezt így k*rvára nem tudom hova tenni. Szerintetek? Húzza az agyamat vagy csak szimplán egy paraszt?


2020. dec. 1. 16:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

9, megkérhetlek hogy ne személyeskedj?

Mások a tapasztalataink, ennyi. Szerintem ha egy ember nagyon odavan a másikért akkor folyamatosan rajta jár az esze, és örülök hogy többször átélhettem életemben hogy milyen ha rajongásig szeretnek.

Az meg legyen mindenkinek a saját magánügye hogy hogy osztja fel a napját és hogy számol el az idejével.

2020. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%
Istenem,0-24ben telefon...majd ennek megtapasztalod a hátulütői mellett a hátrányait is,aztán majd a rossz tulajdonságait is. Ha ennyire van igényed,vagy erre,akkor chatbottal írj. Az ember alszik is. A chatbot mindig visszaír. Pont annyit csinal,mint te. Majd meglátod,hogy ez mennyire nem jó,szíve joga az embernek elrontani az idejét ahogy akarja. Pazarold,van még. A baj az,hogy fogalmad sincs a jövőröl. Eszel iszol alszol vele vagy melózol. Ezen kívűl semmi? Az nagy baj,kezd ott,hogy beismered a bajt,a gyógyulás első lépése.
2020. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,

nem azt várom,hogy azonnal válaszoljon,nyilván nekem is van más dolgom. Engem az zavar a leginkább,hogy megnézi ,majd fél nap elteltével válaszol. És nem egy 200szavas választ várnék. Régebben még nem okozott neki problémát ,hogy kevesebb idő elteltével válaszolt az üzeneteimre.


Akik írták,hogy kisfiú/komolytalan/ nem akar semmit. Köszi nekik(meg mindenkinek ,aki válaszolt),mert ez most igazán elgondolkodtatott. Lehet,hogy igazatok van,úgyhogy addig,amíg nem érzékelek egyértelmű jeleket arra,hogy többet látna bele ebbe ,addig inkább jegelem magamban ezt a gondolatot.

2020. dec. 1. 22:55
 14/19 anonim ***** válasza:
Lehet öt meg az zavarja hogy te meg hanyatt homlok vàlaszolsz. "Csaxolok"
2020. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
én sem válaszolok neki azonnal amúgy:DDD
2020. dec. 1. 23:41
 16/19 anonim ***** válasza:

kérdező

mutasd meg mindenképp,hogy nem kap meg akkor amikor akar,DE EZ LEGYEN HITELES,igenis akar az életben elérni valamit,és menni és menni,szállni mint a madár,a hobbijaid,a barkácsolás,valamit feltalálni és hajts,utána mikor fáradt vagy nap végén megmondod neki,hogy jössz? hááát figyelj még gondolkodni akarok mer még nem vagyok biztos az érzéseimbe bla bla bla

oké két napot kapsz,ne húzd az időmet,akarod vagy nem akarod,döntsd el,és ott van,meg van oldva.

2020. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kiborod verejtékezve?:)

Csak mert a kerdesböl ez jön le

2020. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
ezt az utolsót nem értem,bocsi:D
2020. dec. 1. 23:58
 19/19 anonim ***** válasza:
Kibirom,igazabol a te miserable eleted. Majd meglatod. :(
2020. dec. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!