Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy koptassak le egy olyant...

Hogy koptassak le egy olyant aki csak azért van velem jóba mert van autóm?

Figyelt kérdés

Egymás mellett dolgozunk és ezért nem akarok vele rosszban lenni aztán ha el akar menni vásárolni akkor elmegyek vele- természetesen az én kocsimmal megyünk mert nekem van.

Most is mondta el akar menni vásárolni, én nem is akarok venni semmit se meg a másik az, hogy 1 hete voltunk ugyanott akkor is megvehette volna az ajándékot. Nekem meg benzinben se mindegy az a 140 km.


2020. dec. 10. 10:02
1 2
 1/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Meg kell neki mondani, hogy nem akarsz vásárolni menni. És akkor megoldja máshogy.
2020. dec. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, most nem tudsz menni, mert várnak otthon, vár xy már meg van beszélve, időre vár. ...

Legközelebb is megmondhatod, hogy ne haragudj, de nem tudok most menni.

Ha hosszabb távra viszel valakit akkor még potoljon az üzemanyagba,ez egyértelmű, te is pénzből élsz.

2020. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De felek meg haragszik és akkor úgy szr lesz mellette dolgozni. Én mindig ilyen jószívű voltam, de már nem az első hogy kihasználják.
2020. dec. 10. 10:06
 4/20 A kérdező kommentje:
Múltkor is adott pár használtruhát nekem mert azt mondta ő nem engedheti meg magának most, hogy a benzint kifizesse
2020. dec. 10. 10:07
 5/20 anonim ***** válasza:
Megmondod neki őszintén, hogy ne haragudj, de én nem szeretnék menni.
2020. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Engem az idegesít, hogy múltkor ugyanott voltunk 1 hete és akkor is mondta most megveszi az ajándékokat akkor miért nem tudta? Miért kell megint külön elmenni ..
2020. dec. 10. 10:08
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Magadat nézd, ő nem nézi, hogy neked mennyibe kerül az ő furikázása. lehet mondani finoman is a visszautasítás.

Ne legyél szégyenlős mert a fejedre fognak sz@rni.

2020. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Használtruhát kaptál? Atyaég...

Oké, hogy egyszer nincs pénze kifizetni, de végtére is melletted dolgozik, szóval többször ne játsza be ugyanezt.

2020. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én már az első alkalommal lepattintottam volna, vagy nagyon max egyszer elviszem és ennyi volt, nincs több. Ide vagy oda a jó kapcsolat, én inkább megmondanám neki, hogy figyelj nekem se ingyen folyik a tankba a benzin...
2020. dec. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem kell neked megmenteni mindenkit. Nincs pénze benzinre, de ennyit akar utazgatni ajándékért? Ne már. Az ilyen ember sosem fog feljebb jutni, mert ennyit tud, hogy kihasznál meg élősködik másokon. Hosszú távon azzal teszel jobbat neki is (magadnak meg főleg), ha szépen leállítod. Még kifogásokat sem kell keresni.
2020. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!