Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tűnnek el állandóan az...

Miért tűnnek el állandóan az emberek?

Figyelt kérdés

Vagy 4 ember is eljászotta már ezt velem...Itt nem a barátságra gondolok. Fiúként a fiú barátok szerencsére állandóak,normális és őszinte barátság van,nem tűnnek el.

Lányokról van szó. Vagy 4 olyan lány is volt az életemben,akiktől nem akartam semmit (egyikük pl.:a barátom barátnője volt),viszont nagyon szoros baráti kötelék alakult ki,lényegében mindig egymás bizalmasai,lelkitársai voltunk, minden magán jellegű dolgot megbeszéltünk,kibeszéltünk,srb...ez kölcsönösen működött,mindkét fél meghallgatta a másikat,de ezer más témáról is szó esett,lényegében napi rendszerességgel beszélgettünk, akár szóban szemtől szemben,akár a neten.

Ezt úgy kell elképzelni,hogy nem 2 hetes periódusokról volt szó,hanem akár évekről is.

A vége mindig ugyan az lett. Egyik napról a másikra,igazából ok nélkül eltűntek. Én meg csak néztem,hogy mi a fene?

Tipikusan az az eltűnés,amikor többet szinte nem is keresnek,ha te nem keresed őket. Én pedig egy idő után nem kerestem. Volt,aki egyszer-egyszer még írt,pl születésnapra ,aztán írtam neki én is,de ennyi. Valaki 1 év eltünés után úgy folytatta a cseverészést,mintha misem történt volna kb 3 napig,aztán megint eltűnt.

Valamelyik csajjal a mai napig rendszeresen találkozom a barátomon keresztül, mintha mi sem történt volna,nem is értem.

Hangsúlyozom, nem egy mezei haverságról van szó,amiből csak lelép az ember ( ilyen már volt a részemről is) ,hanem éveken át tartó "lelkitárs" és bizalmas szintű kapcsolatról,viszont nem többről,azaz nem párkapcsolatról,vagy szexről!

És nem,nem én vagyok a balf*sz.

Mi erre a magyarázat?


2020. dec. 22. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy teljesen általános dolog.
2020. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Az emberek előbb-utóbb beleunnak az ilyenfajta beszélgetünk a lelki dolgainkról témába. Hiszen az élet egy folyamatos haladás, változás, ahol ismerősök jönnek-mennek, megváltozunk, találunk másokat akikkel beszélhetünk, mások lesznek a prioritások.
2020. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Csak a felszines emberek tűnnek el.
2020. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló, ez teljesen érthető,de én ezt úgy értettem,hogy ezzel kiegészülve volt ez egy szerintem komolyabb dolog minden esetben,de ettől függetlenül nem a lelkizős dolog volt a napi téma. Csak időnként,ha valaki életébe aktuális volt,de az eltűnés előtt már nem nagyon volt jellemző,ahogy emlékszem.
2020. dec. 22. 17:16
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ők másképp élték meg a barátságotokat, mint te. Ahogy fokozatosan eltávolodtatok náluk átment az egész mezei haverságba és azt már nem volt nehéz leépíteni. Gyakori jelenség, általában nem egyszerre szoktak egymástól eltávolodni az emberek, mindenkinél más a tempó ha erről van szó.
2020. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
a válasz egyszerű: nem létezik fiú lány barátság.
2020. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noren1989 ***** válasza:
80%
Maradjunk annyiban, h csak lelki szemetesnek hasznàltak. Effektíve te voltàl az a baràtnő, aki meghallgatta őket.
2020. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,éppen emiatt írtam le bővebben a dolgot,hogy közel nem erről volt szó,ez a része pedig egyébként kb 50-50%-ban megoszlott.
2020. dec. 22. 19:42
 9/12 Noren1989 ***** válasza:
22%
Màrhogy te úgy làttad.
2020. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem.
2020. dec. 22. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!