Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tűnnek el állandóan az...

Miért tűnnek el állandóan az emberek?

Figyelt kérdés

Vagy 4 ember is eljászotta már ezt velem...Itt nem a barátságra gondolok. Fiúként a fiú barátok szerencsére állandóak,normális és őszinte barátság van,nem tűnnek el.

Lányokról van szó. Vagy 4 olyan lány is volt az életemben,akiktől nem akartam semmit (egyikük pl.:a barátom barátnője volt),viszont nagyon szoros baráti kötelék alakult ki,lényegében mindig egymás bizalmasai,lelkitársai voltunk, minden magán jellegű dolgot megbeszéltünk,kibeszéltünk,srb...ez kölcsönösen működött,mindkét fél meghallgatta a másikat,de ezer más témáról is szó esett,lényegében napi rendszerességgel beszélgettünk, akár szóban szemtől szemben,akár a neten.

Ezt úgy kell elképzelni,hogy nem 2 hetes periódusokról volt szó,hanem akár évekről is.

A vége mindig ugyan az lett. Egyik napról a másikra,igazából ok nélkül eltűntek. Én meg csak néztem,hogy mi a fene?

Tipikusan az az eltűnés,amikor többet szinte nem is keresnek,ha te nem keresed őket. Én pedig egy idő után nem kerestem. Volt,aki egyszer-egyszer még írt,pl születésnapra ,aztán írtam neki én is,de ennyi. Valaki 1 év eltünés után úgy folytatta a cseverészést,mintha misem történt volna kb 3 napig,aztán megint eltűnt.

Valamelyik csajjal a mai napig rendszeresen találkozom a barátomon keresztül, mintha mi sem történt volna,nem is értem.

Hangsúlyozom, nem egy mezei haverságról van szó,amiből csak lelép az ember ( ilyen már volt a részemről is) ,hanem éveken át tartó "lelkitárs" és bizalmas szintű kapcsolatról,viszont nem többről,azaz nem párkapcsolatról,vagy szexről!

És nem,nem én vagyok a balf*sz.

Mi erre a magyarázat?


2020. dec. 22. 16:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%

Ez a barátom barátnőjével nagyon jó barátok lettünk számomra elég érdekes. Személy szerint tiszteletlenségnek tartom a barátod felé. Nekem is volt olyan barátom akinek a barátnője jófej volt, meg tuti sok mindenről el tudtunk volna beszélgetni, de mégse tettem, mert nem az én dolgom, hogy a lelkitársa legyek.


Ezekkel a lányokkal rendszeresen lógtál, vagy csak beszélgettetek? Mert ha csak beszélgetés volt, akkor idővel jött valaki más, aki a környezetében folyamatosan jelen van, aztán idővel hátrébb kerültél a listán.

2020. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is vagyok vele valamiért a fiú barátaim nem csapnak be! De mondjuk a lány ismerőseim se.
2021. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!