Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tányleg én reagálom túl?

Tányleg én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Van egy ellenkező nemű barátom, szinte ő a legjobb barátom, nemrég elkezdett ismerkedni valakivel, aminek örülök és támogatom, mert nagyon nehéz időszak volt neki az elmúlt 2 év, de végig vele voltam, támogattam segítettem, de most 3 hónapja, hogy van ez valakije és azóta hanyagol. eleinte megértő voltam, hisz fontos neki az új valaki, de már most nagyon rosszul esik. meg is említettem neki, erre neki állt feljebb, hogy miért kéne velem foglalkoznia állandóan, és túlreagálom, hogy már alig beszél velem. szerintetek is igaza van? mert arra gondolok, hogy csak addig voltam jó, míg nem volt más.
2020. dec. 27. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember megbolondul, ha hirtelen új párja lesz, meg ellenkező esetben, akkor is, ha hosszú idő után hirtelen szingli lesz. Miért pont ő lenne a kivétel?
2020. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Túl sok mindenen mentünk keresztül, de ezek szerint akkor ez nem is számít. de ha meg vége lest a kapcsolatnak, legyek ott?
2020. dec. 27. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most szerelmes, friss kapcsolatban van, rózsaszín köd. Ilyenkor teljesen egymásra kattannak a szerelmesek, aztán majd visszatérnek a dolgok a rendes kerékvágásba és meglesz a balansz. Hagyd őt most, kösd le magad mással. Ne erőltesd, ha akar valamit majd keres. Feltéve, ha valóban barátok vagytok, ha meg nem, akkor mindegy.
2020. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, te reagálod túl.


Ahogy előttem is írták, teljesen normális ha egy friss kapcsolatban a párok sülve-főve együtt vannak, és szinte megszűnik számukra mindenki más.

Ezt nem kell magadra venned, nem kell személyes sértésnek venni, és nyaggatni őt ezzel, mert attól csak rosszabb lesz, és felesleges konfliktust generálsz.

Hagyd, majd keres amikor akar, és amikor szeretne veled beszélni.

Ha viszont te keresed, akkor ne az legyen az első, hogy a fejéhez vágod, hogy miért nem keres. Inkább kérdezd meg, hogy van e ideje valamikor beszélgetni / találkozni, és egyeztessetek. Ha nincs ideje, vagy nem tudja, akkor hagyd rá, és ha lesz kedve / ideje, biztos keresni fog.

2020. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reagálod túl, de az előző válaszolóknak is igazat adok. Ugyanakkor, szerintem teljes mértékben elvárható az, hogy veled is rendesen foglalkozzon, ne csak a párjával. Egy rendes ember ezt tudja kezelni egyszerre. Aki leszarja az összes barátját, mert kapcsolata van, az ne várja el, hogy azok a bizonyos leszart barátok ott legyenek majd, amikor eswtleg összetörik a szívét.
2021. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!