Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ha minden előzmény...

Szerintetek ha minden előzmény nélkül csak úgy törölnétek magatokat facebookról, hány embernek tűnne fel az ismerőseitek közül?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége és érdemben senkit nem érdekel! Speciel,én leléptem onnan és semmilyen szinten nem érdekelt, hogy ki, mit szól ehhez. Nem azért léptem le, hogy utána azt vizslathassam, kinek (nem) hiányzom!
2021. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok aktív senkinek sem tűnne fel, de nem is azért regisztráltam hogy nyomot hagyják a világban a képeimmel.

Ennek ellenére akivel rendszeresen beszélek a Messenger-en tehát 3-4 ember, annak feltűnne hogy nem tudnak elérni. Sajnos a kettő nem megy egymás nélkül, igazából csak ezért nem törlöm magam. Ismerőseim 90%-a pedig

a Messenger-t használja úgyhogy nincs értelme mást keresnem.

2021. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!