Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez bunkóság a vendégekkel...

Ez bunkóság a vendégekkel szemben?

Figyelt kérdés
Ha jönnek hozzánk vendégek, nekik mindig az olcsóbbik kávéból főzök. Kivétel ez alól anyukám, nővérem, és a párom szülei. Van egy olcsó kávé otthon, azokra az alkalmakra, ha vendégek jönnek. Mi elég drágát iszunk, mert azt szeretjük. Nem vagyunk gazdagok, mindig a spórolásra törekedtem. Nem tudom ezzel eltúlzom-e, vagy más is csinálja így? Természetesen erről a vendégek nem tudnak.

2021. jan. 13. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Hat nem szeretnek vendeg lenni. Nalunk egy majdnem egy eves felujitasnal volt, mikor 2-3-5 ferfi fejenkent 3-5 kavet megivott, hogy gazdasagos kiszerelesu Nescafet vettem. Az tenyleg nagyuzem volt. Es meloztak nalunk.
2021. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
szerintem is inkább szánalmas, hogy ugyan te csak a legkiválóbb sznobkávét iszod meg, de addig azért nem terjed a nagyzolás, hogy heti plusz néhány csésze is beleférjen a költségvetésbe. nem származom gazdag családból, de nem is volt számomra soha kérdés, hogy a vendégnek a legjobbat adom a legszebb terítéken...
2021. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem gáz. Ugyan nem kávézom, kávéfőzöm sincs, de pl. Frei kávét tuti nem pazarolnék rokonokra. Aki nem bír kávé nélkül ébren maradni, az aludjon, mielőtt átjön.
2021. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem bunkosag. Mi is sporolunk.
2021. jan. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14: Az nem baj, de inkább spórolok magamon, mint a vendégemen.
2021. jan. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!