Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet már nem érdeklem a...

Lehet már nem érdeklem a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat beszéltünk, de mióta újra távoktatás van kezdtünk egyre kevesebbet dumálni, nem tudom miért, én mindig igyekeztem vele beszélni. Találkozni is akartam vele és akarok is, de mindig azt mondja, hogy majd megbeszéljük, nem tudom stbstb.

Mikor akarok beszélni vele messengeren, van mikor 6-8 óra múlva ír vissza, pedig annyira nagyon sok dolga nincs én is vissza tudok írni bárkinek, akinek szeretnék. Mit tehetnék, hogy jobb legyen ez az egész. Vagy már menthetetlen?



2021. jan. 14. 21:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, a felnőtt életben vannak az ún. munkahelyi és iskolai barátságok. Ezek jellemzően addig tartanak, ameddig összeköt titeket a napi szintű közös feladat. Én sem beszélek már pár emberrel, amióta végeztem az egyetemen, mert ezek nem mély barátságok voltak. Persze van olyan is, akivel megmaradt a kapcsolat.


Viszont simán lehet, hogy a te barátod csak kicsit mások társaságára vágyik most. Az is lehetséges, hogy lehúzod őt valamilyen viselkedési formával, csak nem veszed észre.(Túl sok panaszkodás stb.)



Szerintem az a legegyszerűbb, ha kerekperec megkérdezed tőle, hogy mi az oka. Ha tényleg annyira jó barátok vagytok, akkor tudnotok kell ilyesmiről beszélni. Úgyis csak ő tudja pontosan megválaszolni, mi itt csak tippelgetünk.


Remélem megoldódik.

2021. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta nincs semmi és utána ugyanúgy elkezdett ignorálni, mint eddig
2021. jan. 21. 14:50
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor hagyd. Te most nem tudsz többet tenni. Majd keres ő, ha akar.
2021. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#11 én sosem akartam lehúzni, mindig felfele akartam vinni, kerestem, meghallgattam mindig, csak gondolom már tényleg nem érdeklem és nem mondja ki, szóval elengedem
2021. jan. 22. 12:04
 15/15 A kérdező kommentje:
Végül beigazolódott, nem érdeklem, már február óta elengedtem, rájöttem felesleges ezen agyalni, stresszelni.
2021. aug. 13. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!