Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért megy tönkre az összes...

Miért megy tönkre az összes barátságom ? Mindenki, akit barátomnak hittem leépít, ignorál engem, de kb egyöntetűen és ezt nem tudom egyszerűen hovatenni..

Figyelt kérdés

Akikkel napi, vagy heti szinten beszéltem, látványosan kerülnek. Van, aki válogatott és legdurvább sértéseket vágta a fejemhez.


Megint más utolsó percben lemondta a megbeszélt találkozót, a harmadik ígérget, hogy majd talákozunk, de lerí róla, hogy nem akar, több hét eltelt, azóta sem írt.


És nekem ebből már tényleg elegem van, hogy mindig én koslatok a másik után, és egyik pillanatról a másikra eldobnak engem.


Bennem van a hiba ? Miért tekintenek úgy rám, mint egy leprásra ? Ennyire rossz ember lennék.


Ha ennyire menni akarnak, oké, de nem értem, hogy mi a francért áltattak akkor engem 5-10 X évig....



2021. jan. 15. 01:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Te még biztos fiatal vagy, keress hobbikat, bármilyen tevékenységet, ami kicsit is érdekel, ezzel kapcsolatos csoportokat biztos találsz közösségi oldalon, beléphetsz ilyen csoportokba, ismerkedni lehet. A közös érdeklődés jó alap lehet.
2021. jan. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Undorító az a negativitás halom, amit idezúdítottál. Ha elhagytak hát elhagytak lépj tovább rengeteg lesz még ilyen, sőt még olyan is, akit te fogsz elhagyni... Gondolom neki is mély depresszióba kell majd zuhannia, mint neked. Elolvastam a válaszaid és szó szerint rosszul érzem magam attól, ha valaki ennyire negatív. Valószínű hogyha úgy is állsz hozzá, hogy ezek a barátaid elhagytak, akkor innentől kezdve az egész életemben mindenki elhagy mert ők ezt tették. Ez egy általánosítás az emberekre, ami szerintem szörnyű. Az emberek változnak, mint előttem is írták más lett pl. az érdeklődési körük és már nem akarnak veled közösködni. Ennyi ezen lépj túl és nem azt jelenti, hogy soha nem is voltak a barátaid és minden a barátságba beletett hited eltünt, mert 3 ember éppen már nem keresi a társaságod! Kicsit legyél pozitívabb sokkal több barátot vonzanál be vele és nem kellene azon rágódnod, hogy mennyi energia barátokat szerezni!
2021. jan. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem szabad erőltetni a barátságot. Viszont az lenne a legjobb ha a másik fél megmondaná őszintén hogy nincs kedve hozzá. 5,-10 év után nem illik egymástól szó nélkül csakúgy elválni.
2021. jan. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!