Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akivel megszakad a barátság,...

Akivel megszakad a barátság, az igazából soha nem is volt barát. Egyetértesz ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 12:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
54 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%

Nem feltétlen igaz. Középiskola után annyit változhat az ember élete, hogy simán megszakadnak "öribarik", eltűnnek "bff"-ek.

Túl van misztifikálva ez a barátság dolog.

2021. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
18%
Nincs igazi barátság, nagyon ritka ami évekig eltart.Az ördög mindig ott lapul egy barátságban.Sõt ha ugy adódik megosztod vele az életed, és utána elárul és kipletykál mindent.
2021. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
76%
elsővel értek egyet. oviban-általánosban volt egy legjobb barátnőm 9 évig. most mindketten majd 30 évesek avgyunk, ő általános után Kanadába költözött a családjával, énPestre mentem egyetemre, most Angliában élek, mi közös lenne bennünk? gimi ugyanez, 5 évig voltunk legjobb barátnők, ő a rendőrtisztire ment, én egy másik egyetemre, ő Mo-n és Angliában, semmi közünk már egymáshoz. baj? nem, szerintem nem. most olyanokkal barátkozom, akikkel MOST vannak közös dolgaink.
2021. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%

Általánosságban mindennemű közeli emberi kapcsolatról:

Az emberek folyamatosan változnak, mindkét fél. A személyiségük, az értékrendük stb. Bizony előfordul, hogy ami működött x évig, az később már nem. Kompromisszumokkal viszont ez flexibilizálható, a gyakorlatban persze ez nem minden esetben történik meg.

Viszont az nagyon rossz irány, ha mindenáron a másikra próbálja az ember ráhúzni a "nem is volt igaz barát" zsákot. Van az a mondás, hogy kettőn áll a vásár.

2021. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
49%
Jajj, te az vagy, aki már tett fel ide egy kérdést kb. 2 napja ezzel kapcsolatban és ott se fogtad fel, hogy nem feltétlen működik egy barátság évtizedeken át.
2021. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

5: Talán én vagyok az, aki még hisz olyan emberi értékekben, mint a barátság.


A többi ember meg magasról sz@rik rá, és félredobja a másikat, mint a használt alsógatyát..

2021. jan. 16. 12:28
 7/37 A kérdező kommentje:
A barát nem olyan, akit le lehet csereléni, mint a koszos zoknit.. Ez nem így működik.
2021. jan. 16. 12:29
 8/37 anonim ***** válasza:
83%
tehát te nem tudod elfogadni, hogy az emberek változnak? szerinted mindenkinek görcsösen ragaszkodni kell minden olyan barátjához akivel már az égvilágon semmi kközös nincs, csak mert egyszer volt? miért? mire lenne jó egy ilyen kapcsolat?
2021. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem is az a bajom, hogy eldob, de akkor miért jópofozik nekem X évig, meg járatja velem a hülyét ?
2021. jan. 16. 12:32
 10/37 anonim ***** válasza:
tudja a franc. ha ennyire zavar, miért hagyod hogy kommunikáljon veled? tiltsd le a francba
2021. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!