Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akivel megszakad a barátság,...

Akivel megszakad a barátság, az igazából soha nem is volt barát. Egyetértesz ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 12:01
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
28: Ezzel a hozzászólással te is beszálltál, lol :D
2021. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
95%
Szerelmes emberek is szoktak elhidegülni, eltávolodni egymástól, és ez még nem jelenti, azt, hogy az előző x évben megjátszották magukat, csak változnak, és másfele tart az életük. Ugyan így van a barátságokkal is.
2021. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
A barátság 2 emberen mulik.Senki után nem lehet futni,hogy barátkozz velem,ha nem akar.
2021. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értek egyet. Nem vagyok igazán társasági ember, messze is kerültem a régi ismerősöktől, elsorvadtak a dolgok és nem azért mert előtte nem volt jó
2021. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

kérdező, az, hogy megszakadt egy, vagy több barátságod, sajnálom, de mindenkivel megesik. Mint már írták, az emberek változnak, máshogyan, másfelé nőnek. Nagyon sok kedves barátsághoz volt eddig szerencsém, de egyiknél sem volt garantált, hogy örökké megmarad az a barátság abban a formában, amilyenben mi szántuk. Ez nem jelenti azt, hogy amíg tartott, nem öltünk volna bele ugyanannyi energiát. Egyikünk sem színészkedett a másiknak, vagy tette volna a szépet, amit tettünk a másikért, őszintén tettük. Gimis legközelebbi barátommal mai napig jóban vagyok, igaz, nagyon ritkán beszélünk, de mind a ketten egyetemen vagyunk, más szakon, más országon, és mind a kettőnknek csak 24 órából áll az élet, nem várhatjuk el egymástól, hogy minden úgy maradjon, mint gimiben. D


Az is megeshet (mint, ahogyan velem meg is esett), hogy egy barátság tagjai egy ideig hanyagolják egymást ki tudja, mi ok miatt, nem muszáj annak gonosznak lennie, majd később úgy találkoznak, mint, ha tegnap látták volna egymást utoljára.

Kötni az ebet a karóhoz felesleges, inkább tanuld meg értékelni azt az időt, amíg közel voltatok, vond le a tanulságokat, majd éld tovább az életed

2021. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Hát én márpedig makacsul ragaszkodom ehhez az állításomhoz.


Aki egyszer elhagy, soha nem volt barát. Ebben nincsen kompromisszum.

2021. jan. 16. 17:50
 37/37 anonim ***** válasza:
95%

akkor igazán szomorú, magányos életed lesz, mind a jövőben, mind később visszatekintve.

szíved joga, csak tudd, mibe vágsz bele

2021. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!