Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van okom félni?

Van okom félni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel lassan már egy éve irogatunk, nagyon joban vagyunk, bár volt pár veszekedesunk, de most egész joban vagyunk. Nem lakunk egymástól messze. Sőt. Elég közel. De még nem találkoztunk. Tegnap hirtelen ötletből megbeszeltuk hogy na ma akkor tali. Nagyon izgulok, mert nem tudom hogy milyen lesz. Mert sok minden történt, és nagyon félek. Nemtudom hogy megoleljem e, vagy ne, vagy mi legyen. Mert attól még hogy joban vagyunk valahogy felek ettől a talalkozastol hogy utána mondjuk nem fog kedvelni vagy megromlik a kapcsolatunk.
2021. jan. 21. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ő is izgul.
2021. jan. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz rá! Legyèl olyan amilyen alapbòl vagy,

amilyennek megismert.

A többi meg kiderül.

Sok sikert!

2021. jan. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell félni nem fog meg enni, én is izgulnék helyedben mert csak egy találkozó .
2021. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Nyugi, lesz a zsebében óvszer.
2021. jan. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első találkozó: szerintem találka elején nem kell azonnal megölelni, sétáljatok nyilvános helyen, beszélgessetek.
2021. jan. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Én sose mertem senkivel találkozni a netről, elég volt nekem ott barátkozni, de akivel neten ismerkedtem meg és a közelben lakott, előbb-utóbb spontán összefutottunk a kerületben, és megismertük egymást, és úgy örültünk egymásnak. :D sokat mélyített a barátságon, sokkal személyesebbé vált így. Azóta már mindenki házas, de van egy kedves ismerős legalább, aki átsegített anno egy-két borúsabb korszakon, és nem bánom, hogy találkoztunk.

Később ezek miatt nem is féltem, ha valakivel direkt találkoztunk, a barátságból később kapcsolat is lett. Szerintem ne aggódj, stresszes az első tali mindenkinek, mindenki izgul egy kicsit, de tök jó lesz. :)

2021. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Élőszóban is beszéltetek már (telefon, videochat) vagy csak irogattatok? Csak azért mert nekem volt már ebből jó és rossz tapasztalatom is. A jó az mai napig tart nagyon jó barátom lett, sőt volt amikor össze is akadtunk, de a távolság miatt nem működött a dolog. A rossz meg... hát én túl idealizáltam a másikat, nem olyan volt személyesen, mint amilyennek vártam, pedig beszéltünk telón, meg képeket is küldtünk. Úgy nagyon szimpatikus volt, de egyszerűen személyesen nem működött a kémia.

Amúgy szerintem ő is izgul, de nyugi csak add magadat, mint eddig.

2021. jan. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"bár volt pár veszekedesunk, de most egész joban vagyunk... De még nem találkoztunk."


Már bocs, de ha még nem is találkoztatok egymással, akkor mégis min "sikerült" veszekedni - méghozzá többször is?

Azért kérdezem, mert a válasz azért sok mindent elmondhat a kapcsolatról...

2021. jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fsms ***** válasza:
Légy természetes, laza az megoldja a helyzetet. Az idegességed ráragad a másikra is.
2021. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos ő is izgulni fog.
2021. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!