Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet egy lánynak fiú barátja,...

Lehet egy lánynak fiú barátja, ha van párja?

Figyelt kérdés
Tény, hogy vannak dolgok, őrültségek, amiket párunkkal nem beszélünk meg. De az gáz? Úgy értem, ha egy lánynak párja van, és van egy régi ismerőse aki fiú, és találkozgatásmentesen elcsevegnek szinte mindennap?

2021. jan. 24. 13:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Lehet
2021. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, nyugodtan.
2021. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Igazából nem érdekel engem,mellettem nem lehetnek. Kész.

Sokan manapság a felpontozás érdekében mondják,hogy de miért ne lehetnének ne ítélkezz stb, meg álszentség is van azért a bizonyos felpontozásért. Illetve vannak olyan emberek,akik tényleg így gondolkodnak. Engem őszintén hidegen hagy,ha ezt akarják,hát legyen így. Mellettem nem lehet és kész,akkor lehet menni hozzájuk. Mikor majd bajok lesznek(amiket sok ember nem tud normálisan megbeszélni attól függően,hogy mi az) majd máshoz megy sírni. És egy váll amin lehet sírni,az egy **** amin lehet lovagolni mellesleg. Illetve alapból senkinek semmi köze hozzá,hogy milyen a mi viszonyunk. És egy férfi(aki hiszi,aki nem így van) nem beszél olyan lányokkal,akiktől nem akar valamit. Ha megjátszanánk,hogy szakítunk,egyből ráhajtana miután megvígasztalta...Igazából normális körülmények között nem gáz,de a gyakorlatban ez másképp működik.

2021. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
mivel fiú lány barátság nem létezik, a kérdésnek semmi értelme nincs
2021. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, csak az a fiú tényleg barátként kezelje. Van ilyen, nem lehet általánosítani. Az, hogy manapság sokan nem képesel erre, mert nem használják az eszüket, az őket minősíti.
2021. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
3-as ritka féltékeny pasi lehetsz, az már egyszer biztos. Képzeld, a férfi barátomnak van párja, én szingli vagyok, 300 km-re lakunk egymástól, ha akarna se tudna rám mozdulni. És nem beszélek vele napi szinten. A barátnője sem verte ki a hisztit miattam, még találkoztunk is hármasban párszor. Igen, értelemszerűen az egyik fél néha többet akar, mint a másik, de mi ezt értelmes felnőtt emberek módjára meg tudtuk beszélni, utána pedig talált magának más lányt. Ilyen is van. :)
2021. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

" A barátnője sem verte ki a hisztit"

de mást sem?🤔

2021. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Lány vagyok, van párom, és van fiúbarátom is, akinek szintén van párja. Ez még soha egy pillanatra sem okozott gondot, nézeteltérést, se kellemetlenséget egyikünk kapcsolatában sem. Sőt, egymás párjával is jók kijövünk és a párjaink is kijönnek egymással. Egyébként egyikünknek sem jön be a másik és ha szinglik lennénk sem próbálnánk meg összejönni. Egy olyan kapcsolat, ahol van egy alapvető vonzalom, ami csak kordában van tartva, az persze egészen más történet lehet.
2021. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
4-es meleg férfiak nő baràtokkal? Xd meg amúgy is, mi az hogy nincs? De ennyi erővel témának fel lehetne hozni a leszbikus nőket nő barátokkal. Ott is aggódni kéne, hogy a hetero félre rámozdulna az, aki meleg? Jó lenne megtanulni nem a nemiség kérdésére alapozni az emberi kapcsolatainkat, meg ítélkezni, de sajnos ilyen a világ. Leszbikus barátnőm is van, és én nem vagyok az esete. Sőt, egy éve voltunk barátok mikor bevallotta, hogy mi a helyzet. Azóta eltelt 1,5 év és van párja is.
2021. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha már előtted ismerte, barátok voltak, és nem jöttek össze, akkor valószínű amúgy sem jönnének össze...


Sokszor jobb egy ellenkezőnemű barát, aki máshogy látja a dolgokat.

2021. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!