Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet egy lánynak fiú barátja,...

Lehet egy lánynak fiú barátja, ha van párja?

Figyelt kérdés
Tény, hogy vannak dolgok, őrültségek, amiket párunkkal nem beszélünk meg. De az gáz? Úgy értem, ha egy lánynak párja van, és van egy régi ismerőse aki fiú, és találkozgatásmentesen elcsevegnek szinte mindennap?

2021. jan. 24. 13:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Annak nem furcsa, aki szerint normális mindennap csevegni barátokkal. Én még az azonos nemű barátaimmal sem beszélek majdnem minden nap.
2021. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%

#3 ritka hisztis, önbizalom, és bizalomhiányos picsha lehetsz.


Az aki szerint így működnek a dolgok nem képes szeretni, csak bírtokolni.


Nekem férfiként kb vsak lány barátaim vannak, de felükkel hiába szépek, akkor sem feküdnék le, a többjiekkel igen, de mmegcsalni senkit nem csalnék meg, vígasz szexről meg szó sem lehet, rohadt megalázó a szánalomszex.

2021. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
Lehet
2021. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Szépen nézünk ki, velem nem beszélne meg dolgokat, de a "legjobb pajtijával" meg egész nap mindent kibeszélne. Hát azért ez egy kissé zavarna, hogy nagyobb a bizalma a "fiú barátja" felé, mint felém, vagy hogy szívesebben fordul hozzá. Na az ilyen esetek sülhetnek el úgy, hogy érzelmileg jobban elkezdesz a haver felé húzni, és akkor jogosan nem nézi jó szemmel a párod ezt.
2021. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Háromasozóknak : Végig sem olvastátok :D De elég hasznos válaszokat adtatok ahogy látszik.
2021. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%

És te honnan tudod hogy kivel cseveg el? Nézed a mobilját vagy mi?


"Szinte mindennap" - érzem az erős túlzást.

2021. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
81%
Amelyik fél nem engedné meg, azt azonnal ott kell hagyni, mert később még a házból sem enged majd ki... (mint a 3as)
2021. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
39%
17 . Ilyenről szó sincs,azért ezt már bőven soknak tartom. 3-as voltam.
2021. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!