Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ettől rossz ember vagyok?

Ettől rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
A mostani legjobb barátnőmmel 4 éve vagyunk legjobb barátok, 1,5 éve szoros a kapcsolatunk. Egyszer összevesztünk és mérges voltam rá, de nem kívántam neki semmi rosszat, nem bántottam, csak magamban feldolgoztam a történteket és elmondtam egy másik baráti társaságnak. Ők azzal akartak nekem segíteni, hogy nevettek a fotóin, kritizálták, ez nekem rosszul esett, de nem tettem ez ellen semmit, hogy ne bántsák. Nem azért, mert féltem a kritikától, csak nem akartam beleszólni, magam alatt voltam. Hozzáteszem, mindenkiért kiállok, megvedem, de most nem tettem. Emiatt rossz barát lennék?Azóta már kibékültünk azóta is a legjobb barátom, ezt nem mondtam el neki.

2021. jan. 29. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Velem is történt már ilyen, én is utálom magam ezért..😔
2021. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz barát. Egyszerűen ki akartál törni. Borzasztó szorongató érzés tud lenni, majdnem meg is fojt az ilyen csalódás vagy veszekedés. Természetesen hiba volt amit csináltál, de ettől még nem vagy rossz barát. Hibát mindenki (biztos ő is) követ el :)
2021. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!