Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátot érdemes eldobni...

Egy barátot érdemes eldobni egy barátnőért?

Figyelt kérdés
A haverom az interneten megismerkedett egy csajjal, aki hazudott arról, hogy egyedülálló, mivel hónapokkal később kiderült, hogy már négy éves párkapcsolatban van benne és a párját a haveromnak rendszeresen kibeszéli, sőt azzal dicsekszik, hogy meg is csalta már. A csaj folyamatosan játszmázik vele, időközönként eltűnik, majd hirtelen előkerül, van, hogy a beszélgetésből is váratlanul kilép, a haveromat mellőzi, amit ő persze nehezen visel. Ilyenkor mindig én szoktam vigasztalni. Ja és persze fél év alatt még csak egyszer találkoztak, a csaj telón nem is beszél vele, csak írásban, de a haverom úgy bele van esve, hogy már kétszer is azt mondta akár engem is kinyírna ha az útjába állnék. Az az igazság, hogy az utóbbi időben a csajjal még intenzívebb levelezésbe kezdett, engem meg látványosan mellőz, pedig mindig segítettem, támogattam, ha bajban volt, csak szólnia kellett és én ott voltam. Azt mondja féltékeny vagyok a csajra, holott csak arról van szó, hogy én is szerettem volna a haverommal egy kis időt tölteni, véleményem szerint az a csaj a viselkedése alapján nem méltó annyi figyelemre. Nemrég összekaptunk ezen a haverommal és mivel elküldtem melegebb éghajlatra, úgy gondolta, a kifakadásom alapján ítéli meg az egész kapcsolatunkat amit ezzel le is kíván zárni. Szomorúnak érzem, hogy csak ennyit jelentettem neki. Ha szükség volt rám ott voltam, ha már nincs, eldob mint egy rongyot.

2021. jan. 30. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
A rizsa elolvasása nélkül: Nem, egy barátot soha, havert lehet.
2021. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Haverod 1 ostoba gyerek. Hagyd ott megfőnni a saját levébe, hadd folyjon le ez az egész. Egyszer befogja látni hogy tévedet, lehetnek évek, de ha te általad ér véget a kapcsolata a csajjal, akkor mindig rád fogja fogni hogy bezzeg ez miatt.
2021. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Még csak a kérdést olvastam el.

"Egy barátot érdemes eldobni egy barátnőért?" - NEM. Nem érdemes.

Ha szakitotok a csajjal, akkor nem lesz ott a barátod...

2021. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem olvastam el.

De én nem olyan vagyok, de a pina az pina xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nem vicces

2021. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es... tesó... jót érzel?
2021. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!