Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beszéljek vele?

Beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Egy lány barátommal nagyon jóban voltunk általánosdan de mikor vége lett a sulinak én próbáltam vele tartani a kapcsolatot de mindig amikor beszéltünk azt mondta hogy a barátaival van. Felmerült bennem a kérdés "hogy akkor én nem vagyok a barátja" úgy voltam vele hogy majd elfelejtem de eltelt több mint fél év és egyre többet jár a fejemben.

Beszéljek vele vagy hagyjam annyiban?



2021. jan. 31. 18:35
 1/4 anonim válasza:
100%
Voltam hasonlo szituacioban, en hagynam a helyedben... fel ev tul hosszu ido
2021. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Egy próbát megér. Lehet, új volt neki a környezet középsuliban, és most ott próbál jó pontokat szerezni, hogy be tudjon illeszkedni. Ezt egyébként nyugodtan megkérdezheted tőle is, jogos kérdés, nagyon jó viszony után kissé talán sértő is, hogy azt mondja neked, hogy a barátaival van.
2021. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Próbáld meg, aztán ha továbbra sem mutat érdeklődést, hajlandóságot, akkor hagyd. Add meg a lehetőséget magadnak, hogy neked is legyenek új barátaid. Mindig mindenkivel úgy bánj, ahogy ő veled, és akkor sosem lesz bűntudatod.
2021. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
te döntésed, de én is hasonló helyzetbe kerültem és még nem léptem túl rajta, viszont ha egyszer úgy alakulna az élet, hogy újra megkeres, az biztos, hogy úgy elküldeném a f_szba, hogy egy életre megtanulja, hogy nem árt megbecsülni a körülöttünk lévőket.
2021. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!