Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy koptassam le úgy a...

Hogy koptassam le úgy a lányt, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Edzésen van 2 nagyon jó barátnőm, már 6 éve mindenen kijövünk, szinte sose vitatkoztunk semmin.


Kb egy hete korábban érkeztem az edzésre és ott volt egy lány, akinek alapvetően kb mindenki a barátnője, vagy nem tudom, de úgy nincs senkivel sem nagyon jóban. Láttam, hogy nincs jól, ki voltak sírva a szemei, megkérdeztem, hogy mi a baj stb. Itt elbeszélgettünk egy jó 10 percet.


Azóta teljesen ránk van tapadva és ez kezd zavarni.



2021. febr. 1. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Szép kis társaság vagytok. A sportban a sporttársak össze szoktak fogni, segíteni egymást. Nyilván magányos, tele van problémákkal, és nincs, akivel megbeszélje.


"alapvetően kb mindenki a barátnője, vagy nem tudom, de úgy nincs senkivel sem nagyon jóban" - írod. Vagyis összevissza beszélsz.

Hát, nem a jóindulatodról vagy híres, az már biztos. Nem kell sehogy sem "lekoptatni". Észre fogja ő venni, hogy milyen képmutató vagy.

2021. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

1

Mar nem azert, de senki sem szeretne maga melle egy rinyagepet, en teljesen megertem a kerdezot.

2021. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg próbáljátok meg jobban megismerni, hátha nem is olyan szörnyű ember :)
2021. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, rosszul fogalmaztam, vagy bennem van a hiba. Nem zavar, ha egy kicsit beszélgetünk, jóban vagyunk stb., de konkrétan a mosdóba nem tudunk elmenni nélküle, nem hagy nekünk semmi teret.


Amúgy van sok barátja, mert igen is kedves, de nincs úgy senkivel sem legjobb baráti viszonyban

2021. febr. 1. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Valószínűleg magányos és szeretne veletek lenni, a barátotok lenni, közétek tartozni.

Ha esetleg jobban megismernétek, lehet kiderülne hogy sokkal jobb fej és vidámabb, mint aminek tűnik, csak sajnos jelenleg nincs akivel megossza, mert hozzátok hasonlóan sokan koppintják őt a rosszindulatú emberek. Értem, hogy ti ketten legjobb barátnők vagytok, de nem tudnátok nyitni egy harmadik barát felé? Miért olyan nehéz nem flegma p*csának lenni, nem kell mindenkit lenézni. Vagy ha ennyire idegesít, akkor már a legelején mondanod kellett volna, hogy nem látjátok szívesen magatok közt. Nem gondolatolvasó senki sem.

2021. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy mindenkivel jóban van, még nem a barátnői, tudod azok meghallgatják egymást, szerveznek közös programot, vannak közös titkok. Ez a lány egyszerűen magányos, nem tartozik sehová. Azzal hogy a múltkor meghallgattad, úgy gondolhatja, hogy nyitott vagy felé. Ha nem, akkor mondd a szemébe őszintén, de ne lekoptasd.

Én is voltam ilyen szinten, felszínes csevelyek, látszólag minden happy, de arra már nem voltam jó, hogy esetleg suli után elhívjanak plázázni vagy beülni a cukrászdába egy csokira. És a legrosszabb, hogy nem tudod miért nem akarnak tőled többet az emberek, pedig te kész vagy adni. Hidd el egy őszinte indokot, ha mondasz neki, azzal is segítesz.

2021. febr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!