Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért veszítem el az összes...

Miért veszítem el az összes barátomat ? Ennyire rossz ember lennék ?

Figyelt kérdés
Teljesen megváltoztak, akikkel még 5-10 éve legalább heti szinten találkoztam, most magasról sz@rnak rám. Miért ennyire kétszínűek ? Mi a fene bajuk van ? Utóbbi időben csak én futok utánuk, ők sosem kezdeményeznek, teljesen ignorálnak engem, lemondanak találkozókat, bunkóznak, beígérik a találkozókat, majd nem lesz belőle semmi, valaki 1 évig rám se hederített, utána is én írtam rá.. Legszívesebben jól elverném őket egy vascsővel, utána meg egy serpenyővel agyonütném őket, annyira haragszom rájuk.

2021. febr. 6. 14:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Az emléküket is kitörölném a tudatomból, a közös emlékeinket, de még a puszta létüket is.
2021. febr. 6. 15:47
 12/24 he84 ***** válasza:
Értem. De akkor sem megoldás az, hogy megsértődsz és főleg nem az elverős bosszú, mert így te sem vagy jobb. Hát akkor lehet, hogy valóban átvertek éveken át, így nem igazi barátok. Bár azért az fura, hogy pont mindegyik. Na de mint mondtam, ennyi!
2021. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

12: Nyilván nem verném el őket, azt csak indulatból írtam.


Igazából semmiféle magyarázatot nem adtak. Mind leépítettek. Igazából valamennyire már feldolgoztam magamban, nyilván megy tovább az élet, de akkor se nagyon értem.


Gyakorlatilag így a velük átélt közös emlékekre is nyomhatok egy "Delete" gombot. Nemcsak őket vesztettem el, hanem a közös emlékeink is kitörlődtek, semmissé váltak.

2021. febr. 6. 15:56
 14/24 he84 ***** válasza:
51%
Értem, akkor hát ez van. Sajnos léteznek gonosz, kétszínű emberek. De nem mindenki ilyen szerencsére. Ám a kétszínűség nem mindig derül ki hamar, hanem van hogy hónapok, évek múlva.
2021. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 kerjoz ***** válasza:
47%
nem kicsit nagyon negatívnak tunsz! SAJNA! ...azzal nincs baj ha valaki X ido után kimegy az életunkbol, ha mindkettotoknek fontos lenne a barátság ak tartanátok továbbra is, ...haviszont nem ak elkell engedni! millio ember lehet még a barátod, ezen nem kell gondolkozni/agyalni honapokon keresztul! mert csak neked lesz rosszabb! ....én a helyedben olvasnék pár igen jó konyvet, kicsit magadat is megértenéd/elfogadnád + túljutsz ezen az egészen! :)
2021. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

15: Nagyon nem érted, mit írok. Persze, szerezhetek új barátokat, de ez nem változtat azon a tényen, hogy ezek az emberek elárultak engem. Sok-sok éven keresztül átvertek, becsaptak engem és megjátszották magukat.


És persze fogok is új barátokat szerezni, de az árulás örök érvényű, soha nem évül el és képletesen szópva mindig ott lesz a homlokukon az ÁRULÓ felirat.

2021. febr. 7. 12:49
 17/24 A kérdező kommentje:
De a karma egyszer visszaüt és majd viselni fogják a kövezkezményeket.
2021. febr. 7. 12:55
 18/24 anonim ***** válasza:
62%

"Legszívesebben jól elverném őket egy vascsővel, utána meg egy serpenyővel agyonütném őket, annyira haragszom rájuk... Miért veszítem el az összes barátomat ?"


Tényleg! Vajon miért?

2021. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 kerjoz ***** válasza:
23%
""de ez nem változtat azon a tényen, hogy ezek az emberek elárultak engem. Sok-sok éven keresztül átvertek, becsaptak engem és megjátszották magukat."" ....ez nem igaz!! , ak olyanok voltak , barátaid voltak, mert egysuliba jártatok napi szinten találkoztatok, de nyilván mindenki másfele megy az életben, ...ez nem az h hazudtak ak is stb, ..igaz! a jo barátok azok megmaradnak utána is
2021. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
18: Csak felindultságomban írtam ezeket, nyilván nem valósítanám meg, de aki szó szerint veszi ezeket a sorokat, annak van baj a fejében....
2021. febr. 7. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!