Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért veszítem el az összes...

Miért veszítem el az összes barátomat ? Ennyire rossz ember lennék ?

Figyelt kérdés
Teljesen megváltoztak, akikkel még 5-10 éve legalább heti szinten találkoztam, most magasról sz@rnak rám. Miért ennyire kétszínűek ? Mi a fene bajuk van ? Utóbbi időben csak én futok utánuk, ők sosem kezdeményeznek, teljesen ignorálnak engem, lemondanak találkozókat, bunkóznak, beígérik a találkozókat, majd nem lesz belőle semmi, valaki 1 évig rám se hederített, utána is én írtam rá.. Legszívesebben jól elverném őket egy vascsővel, utána meg egy serpenyővel agyonütném őket, annyira haragszom rájuk.

2021. febr. 6. 14:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem is elhagytak a barátaim, ne aggódj, ez nem a világ vége. Mindenki változik, ritka az olyan barátság ami több tíz évig meg marad. Nekem is, 10 évig legjobb barátnőmként tekintettem rá, mára pedig csak idegenek vagyunk. És tudom, milyen szar érzés, de ezzel nem tudsz mit kezdeni, bele kell törődni. Egyébként tejesen megértelek, én kerestem őket is mindig. Tudom, hogy ez szarul hangzik, de ők valószínűleg boldogok nélküled, és te is boldog leszel nélkülük, mert ez nem volt igazi barátság, fel a fejjel, ennél már csak jobb lesz!
2021. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
21: Köszi a bíztató szavakat :) Ahh csak úgy érzem magam most, mint egy elhasznált taknyos papírzsebkendő. Belémfújták a taknyukat, amikor meg már nem volt hasznuk belőlem, eldobtak, mint egy taknyos zsebkendőt. Vagy mint egy használt dzsuvás kotont...
2021. febr. 7. 19:52
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Értelek, én is pont így éreztem, de ez változni fog. Egyébként, ez most lehet nagyon boomer-esen fog hangzani, de ez ilyen barátságokra teljesen igaz az az idézet, hogy "az idő igaz, s eldönti ami nem az". Nos, igen, pontosan ez történt, de az idő sebeket is begyógyít szerencsére.
2021. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük. Jönnek mások, lesznek mások, és leszel te is másoknak fontos.


Ha most tanácsot kellene adni, azt mondanám, hajrá hírnév. Légy valamiben nagyon jó. Ha nincs semmi extra készséged -nem tudsz énekelni, gitározni, jól beszélni-, és képtelen vagy megtanulni is, akkor szakmádban légy eszméletlen jó, és ragadni fognak az emberek. Közöttük pedig majd megtalálod az igazi barátokat.

2021. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!