Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm folyamatosan ellopja azokat a fiúkat akik tetszenek. A lány legyen mondjuk Gabi.

Gabival nagyon jóban vagyunk. Volt egy fiú mondjuk Zoli és egy másik Laci. Zoli tetszett nekem amiről Gabi is tudott. De a hátam mögött kezdte elcsábítani. Amikor megkérdeztem tőle hogy tetszik e neki. Azt mondja nem. Most már Zoli nem tetszik van helyette Laci aki bejön. De Gabi most Lacit próbálja elcsábítani. Nem bírom már ki hogy ha bárki megtetszik nekem azt el akarja csábítani. Mit tegyek?


2021. febr. 8. 16:28
 1/7 A kérdező kommentje:
16/l
2021. febr. 8. 16:28
 2/7 A kérdező kommentje:
És a hátam mögött még állandóan kibeszél engem. Volt hogy Laci előtt hogy nekem tetszik
2021. febr. 8. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha ő a legjobb barátnőd, akkor el nem tudom képzelni, hogy milyen barátnőid vannak.
2021. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne barátkozz minden legalja putrival. Mondd a képébe, hogy egy köpönyegforgató, gerinctelen f.sz és hagyd ott, keress jobb embereket magad köré.
2021. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el neki, hogy ki tetszik.
2021. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt csinálja, akkor valószínűleg nem igazi barátnő.
2021. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azon kivul, hogy nem baratnod, egy fiura maximum ramaszni tud. A fiuknak szabad akaratuk van, ok tudjak, kibe szeretnek bele, ki tetszik neki. Ha csak szexet akarnak, akkor te arrol maradsz le.
2021. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!