Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Alkalmaznál családi vállalkozá...

Alkalmaznál családi vállalkozásban egy roma lányt?

Figyelt kérdés
Sajnos nyomás van rajtam ez ügyben. Az egyik legjobb barátnőm kért meg rá, hogy adjunk munkát egy roma lánynak. Éppen eladót keresünk. A barátnőm azt mondja van szakmunkás bizonyítványa, mint eladó és hogy rendes, megbízható, kezeskedik érte. Több szívességgel is megyek neki, így nem lenne szép ha elutasítanám a kérését. Más esetben nem is tenném, de egy így...Mit tegyek szerintetek?

2021. febr. 22. 10:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
25%

"Ez már kiderült volna, és rég kirúgták volna a gyárból, ahol 2 éve dolgozik."

Ezt Te sem meg én sem tudhatom. Lehet,hogy ez a lány jobb barátnője mint a kérdező aztán elhallgatja a problémás részleteket. Látatlanba megítéled azt,hogy ez a lány csak jó lehet,mert szegény elnyomott helyzetbe került. Én is meghallgatnám amúgy az illetőt, de simán megértem,hogy miért nem teszi ezt a kérdező.

2021. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
52%
Egy gyárban ilyet nem lehet elsumákolni, biztos, hogy nem lenne ott már 2 éve. :-D Dolgoztam ilyen helyen.
2021. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
60%
Igen meg biztos gyíkember is, meg pedofil, meg csecsemőgyilkos. Költsünk még hozzá pár irreleváns baromságot, hogy a rasszista bullshitet alátámasszuk.
2021. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
58%
Ellenpéldát tudok mondani. Cigány srác aki egy autóipari beszállítónál esztergályos volt jó poénnak tartotta azt,hogy úgy szól a kollégájának,hogy hozzávágott egy kb 1 kilós öntvényt. Az "áldozat" felmondott az elkövető azóta is ott dolgozik. Következő munkahelyén se fognak tudni erről meg a többi "apróságáról". Egyébként pont,hogy elég jól el lehet sumákolni az ilyeneket egy gyárban. De mindegy, én sem akarom látatlanba megbélyegezni a lányt,nem ismerem,kitudja milyen.
2021. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
25%
Jól tette, hogy megse hallgatta azt a söpredéket.
2021. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
26%
#83: pont te hoztál be irreleváns baromságokat. Eléggé gagyi módszer az,hogy valakit érvek nélkül inkább azzal próbálsz meg lejáratni,hogy gyíkemberezel meg a többi hülyeségeddel próbálod összekenegetni.
2021. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
100%
#85: speciel az áldozat egy amúgy tök normális cigány srác volt. :)
2021. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!