Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért útálják ennyire a...

Miért útálják ennyire a cigányokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy sok magyar útálja a cigányokat pedig van olyan aki egy cigányt se ismer személyesen.


Igen vannak olyanok akik eliszik a pénzüket és sose mosakodnak de miért róluk kell venni példát?


Úgyértem hogy vannak olyanok is akik tiszták tiszta házuk van és a gyerekek is jól megvannak nevelve de valamiért ezt senki se veszi észre



2020. jún. 7. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Én többek között azért, mert nem tudnak helyesen írni.
2020. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Engem csak cigány lopott meg.

Engem csak cigány tapizott le.

Engem csak cigány kezdett szidni az utcán.

Nálunk csak cigány gyerek verekedett az iskolában.

Nálunk csak cigány tette kárt a kint hagyott autónkban.


Ha valakinek már volt 100 rossz tapasztalata cigányokkal, akkor nem az 101-kel lesz barátságos. Sajnálom azt a kisebbséget, akik tisztességes módon élnek, de már ösztönösen kerülöm őket.

2020. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Sztereotípia, de bőven van rá bizonyíték, hogy a népcsoportból származók közül sokkal nagyobb százalékban követnek el bűncselekményeket.

Ettől függetlenül van még bőven rendes cigány, ismerek is jópárat! :)

2020. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Én több munkahelyet is otthagytam miattuk,mert csendes vagyok és mindig piszkáltak(érdekes modon a magyaroknak nem volt velem bajuk)és ha egy rám szállt,akkor már egyből az összes,nem csak azok,akik azon a területet voltak,ahol én,hanem azok is,akik más területet voltak és egy büdös szót nem beszéltem még velük,de ettől függyetlenül állandóan sértegettek,beugattak,megaláztak.Attól,hogy valaki fürdik meg dolgozik,attól még lehet egy utolsó rohadék
2020. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Mert a túlnyomó többségük primitív félállati véglény.


https://www.youtube.com/watch?v=AG8keK01zQk

2020. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Vajon miért utáljuk őket?

Mert belédkötnek az utcán vagy buszon ok nélkül

Mert el akarják lopni a pénzed, telefonod stb

Mert fogalmuk sincs hogyan kell viselkedni

Mert a gyerekeiket nem nevelik meg

Mert dolgozni nem akarnak

Mert tisztálkodni nem szoktak

Mert ok nélkül beleköpnek az autódba (ismerősömmel megtörtént)

Mert buták


soroljam még?


Nem akarom elhinni, hogy te, kedves kérdező, nem tudod, hogy milyenek is a cigányok.

És igen, vannak kivételek, mindenki tudja, de sajnos elenyésző..

Ahogy előttem is írta már valaki, sajnálom azokat a rendes embereket, akik cigánynak születtek. Talán nekik a legnehezebb, a sok mocsadék cigány miatt.

2020. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem hogy az ijen emberekbe miért nincs közérzet.


Legalább arra képesek lennének hogy ne viselkedjenek úgy mintha ők lennék a menők és stb.


És már rossz hogy a többi cigány miatt nézik le az összeset

2020. jún. 7. 14:28
 8/16 anonim válasza:
96%

Vagy mert sok a közülük a tanulatlan, akiknek semmi “közérzetük” nincs...🙄


Viccet félretéve. Miskolc Avas-itt nőttem fel. Előítéleteim nincsenek, tapasztalataim vannak.

Nem útálom a romákat, ismerek bizony nagyon rendes roma embereket is, de sajnos tényleg ők vannak kevesebben.

A kérdést inkább meg kellene fordítani: Kedves Romák, akik magatokra ismertek! Miért jó az, hogy nem dolgoztok, 16 évesen szültök,segélyekért sorakoztok, agresszívan viselkedtek, loptok az utcán, kötekedtek? Nem érzitek, hogy szégyent hoztok a többi, tisztességes romára, akiknek az életüket az általatok okozott előítéletek nehezítik meg?

2020. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Èn az vagyok de.a családomon kívűl nem foglalkozok senkivel aki roma.

A mi családunk dolgos kertet művel vidèki rokonaim állatokat tartanak , van egy stílusuk ami nem jön be nem tudok elviselni ,munkám során sok varosba faluba megfordulok de ugyanaz a duma stílus bekèpzelt majmok tisztelet a kivètelnek de nagyon buták . Gyerekeimet is arra buzdítom hogy sokat kell tanulni beilleszkedni hiába nem látszódik rajtuk de nem mondom hogy tagadják le mert ha kèrdezik akkor igenis mondjak el ,de ha ez nem merül fel azèrt ne dicsekedjenek vele a saját maguk èrdekèben .Èrdekes hogy az iskolában ők sem viselik el maguk körül Menő Jenő napszemcsis Hozè Armandot , inkább olyanokkal veszik magukat körül aki intelligens aminek persze örülök

2020. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9

Örülök, hogy akadnak ilyen romák is, mint te :) bárcsak mindegyik értelmes lenne legalább ennyire

2020. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!