Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok? Mit kéne tennem?

Mit gondoltok? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
16L Szoval az egész történet úgy kezdődött, hogy megláttam a buszon egy gyereket, mult nyaron es mai napig fejbol feltudnam sorolni hogy állt a haja, milyen telefontokja volt, milyen ruha volt rajta stb.. Nemtudom, hogy miert, fogott meg engem ennyire ez a gyerek. Nem történt ezelőtt ilyen. Valamiért azt éreztem, hogy joba kell lennem vele. De nem tudtam ki lehet ő. Ez az utazas kb augusztus elejen tortent. Majd szeptemberbe mentem vissza tizedikbe, majd kimentem szünetre és eljött előttem ez a fiú. Nagyon meglepődtem. Nem is értem hogy csinálhattam ilyen beteg dolgot, de akikkel logott az egyik gyerekkel csak azért lettem jóba, hogy hátha sikerül vele is jóba lennem. De, nem sikerült, mert nem beszéltünk egymással. Történt egyszer, hogy amikor az udvaron setálgattam baratnőmmel, megláttam h az udvar közepén tölti az a fiú a cigit. Majd beszóltam neki , hogy "azt ugye nekem töltöd?" Rámnézett és azt mondta hogy "tölthetem neked is és odaadta a cigit". De ezután sem beszéltünk. Egyébként kiderült, hogy ez a bizonyos fiú az egyik barátnőm exe és emlékszem is hogy régebben még meg is néztem a fiú profilját de nem ismertem fel. Meg barátnőm mindig mondta hogy basztassuk az exét majd ha látjuk suliban de nem tudtam ki lehet az. És érdekes, hogy pont ő volt. De folytatom, szóval ezutàn átmentem egy másik suliba. Csalódott voltam hogy nem beszélhettem vele. Majd egy hónap múlva beaddolt snapen de nem tudatosan hiszen nem a sajat nevemen vagyok fenn snapen. Majd jó okot kaptam rá, hogy ráírjak. Innentől kezdve nagyon sokat beszéltünk. Délutántól egészen hajnali 3 ig. Majd találkoztunk és legjobb barátok lettünk. Azt mondta nekem, hogy egy biztos pont akar lenni az életemben. Ami nagyon jól esett, hiszen még sohasem mondott nekem senkisem ilyet. Bemutatott a barátainak is. Páran azt hitték együtt vagyunk, páran meg, hogy testvérek. Annyira jó volt látni hogy mindig mosolygott. Kicsit úgy éreztem hogy hasonlít rám. Én belülről eléggé megtört vagyok de én is mindig mosolygok. Majd történt egyszer, hogy megbeszéltünk egy időpontot amikor talalkozni fogunk. Aztán írt hogy az anyukájával el kell mennie valahova, de hamar visszaér majd és ír. Ahova ment az összesen két orás út volt oda vissza. Ezért vártam otthon 1 orát majd legyalogoltam a tescoba ami nekem 50 perc. Majd bevásároltam és bementem a wcre és felhívtam de egyfolytaban nem vette fel. Aztán ültem a wcn 1 orat és vártam a hívását de nem hívott. Majd elindultam kifelé a tescóból és megláttam hogy ott ül a tesco melletti padoknál két lánnyal és elkezdett nekem integetni majd bemutattam neki és elsétáltam. Utána lehívtam egy haveromat majd vele voltam. De nem birtam megállni hogy ne hivjam fel egy masik haveromat megkerdezni hogy vele van-e az a fiu mert gyakran lógtak együtt egy ilyen gang szerüségbe és vele volt. Haverommal odamentunk ahhoz a fiúhoz és kérdeztem, hogy mi a magyarázat. Majd azt mondta, hogy lefagyott a keze ezért nem hívott és velük csak osszetalalkozott. De ilyen nem történt mert az a masik haverom elmondta, hogy nem is ment sehova az anyukájával és egésznap azzal a két lánnyal volt. Tudtam igazából, hogy hazudik. De, nem érdekelt. Odamentem és szorosan megöleltem. Majd mondtam neki, hogy most elrabolom és aztan hárman mentünk tovább. Hülyéskedtünk stb.. aztán hazamentunk. Utána megint találkoztunk éppen esett a hó és kinn ültünk a hidegbe és beszélgettünk. Majd menni akart inni azzal a kis ganggal és inkább különváltunk. De mikor elköszöntem tőle nagyon hosszú ideig öleltem. Majd hazamentem. Még aznap mondta, hogy holnap nem fog írni mert megy valami buliba. Azután holnap után írta,hogy aznap nem ér rá talizni csak azutáni nap. Ez volt az utolsó beszélgetés és egy hétig nem írt vissza. Haveromtól megtudtam hogy az apjához ment egy másik városba egy hétre. Majd egy hét elteltével mikor hazajött visszaírt. Azután másnap taliztunk en meg a barátai meg ő. Utána nem írt két hétig. Nem tudtam mi baja lehet és folyamatosan hivogattam de nem vette fel. Viszont láttam, hogy aktív mert láttam hogy emberek képe alá kommentelget. Majd megismertem egy gyereket aki ismerte őt es lehívta nekem úgy, hogy nem mondta, hogy ott vagyok. De annak a gyereknek haza kellett mennie mert hívta a barátnője. Aztán csak én meg ő maradtunk. Megkérdeztem tőle hogy van. Azt mondta, hogy jól és visszakerdezett. Azt mondtam neki hogy szarul vagyok mert elhagyott a legjobb barátom. Ezután odajött es szorosan megölelt. Azután beszélgettünk és mondta hogy még mindig akar velem barátkozni. Majd hazamentünk és visszaírt. De bebaszott és nem értettem miket ír. Aztán nem írt többet. Most van megint két hete, hogy nem ír. Haverommal tegnap beszéltem és azt mondta hogy két hétre az apjához ment. Amióta nem ír azóta rendszeresen vele álmodok. Például azt álmodtam hogy az apja elvitte őt és utána mondta haverom ugye hogy az apjához ment. Érzéseim nincsennek iránta viszont amikor nincs velem úgy érzem mintha kiesne alólam a föld. Olyan mintha mindig is az életem része lett volna.
2021. márc. 3. 16:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
TLDR?
2021. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Koszonom ezt a szep valaszt😄
2021. márc. 3. 17:28
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek #1-gyel.


A TL;DR azt jelenti, hogy "too long, didn't read", azaz "túl hosszú, nem olvastam el" - a hosszú posztok alá szokta összefoglalni a lényeget a posztoló ezzel a jelöléssel.

2021. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem azert kell feltuntetni, mert lustak vagyunk olvasni, hanem hogy tudjuk, erdemes-e elolvasni. Varjuk az osszefoglalot.
2021. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tudom mit jelent és igazából egy történetet írtam le arról hogy hogy ismertem meg a legjobb barátomat és hogy mi történt a barátságunkkal.
2021. márc. 3. 19:51
 6/21 A kérdező kommentje:
Egyébként még több dolgot is írhattam volna. Mondjuk elég részletesen irtam le így is de sztm pont ezek a reszletek számítanak. Kiváncsi vagyok az emberek velemenyere/tanacsara.
2021. márc. 3. 20:01
 7/21 anonim ***** válasza:

Kerlek, irj tobbet, hadd lassuk, mibol maradunk ki.

Nem ketlem, mennyire fontos szamodra, de ember nincs, aki vegigolvassa azt, amit valojaban magadnak irtal.

2021. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Legalább tagoltad volna. Egy nagy, tömör blokk puszta látványától is elmegy az ember kedve az elolvasástól.
2021. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Na, én csak azért sütöttem egy pizzát, hogy boldogan elolvassam az egészet, miközben telefalom magam. Én átlag feletti kognitív képességekkel rendelkezek, de ennél a szövegnél egy mondat után azt sem tudtam, hogy hol vagyok. Az egészre annyit tudnék mondani, hogy ez egy tipikus tini baromság, amit nagyon túlreagálsz. Valószínűleg hazudsz is magadnak az érzéseiddel kapcsolatban.


TLDR: Felesleges elolvasni, tipikus tini szerelemtörténet.

2021. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Örülök hogy így érzel.
2021. márc. 3. 23:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!