Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl sokat kérek?Napi 8 órában...

Túl sokat kérek?Napi 8 órában elviselni a haldoklásom 2 millióért havonta 2-3 hónapig?

Figyelt kérdés
Egy ismerőstől kértem.Olyan a munkája elvileg,hogy tudna szünetet tartani.Nem kell fürdetni vagy ilyesmi,annyira nem vagyok rossz állapotban.Fiatal vagyok,pár éve lettem nagykorú.Nem rokon az illető,de számomra fontos lett.Kicsit olyan,mintha a halott szüleim helyett ő lenne a szülőm.Sok,amit kérek?Ti belemennétek?Ja,ő nem szeret engem,mert elcsesztem vagy nem tudom miért,de nem szeret,csak én őt.

2021. márc. 7. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki,aki ismer téged,havi kétmillióért sem akar a társaságodban lenni,akkor komoly gond van veled.
2021. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
89%
Én nem mennék bele ilyesmibe még ennyi pénzért sem. Lelkileg teljesen rámennék, ha végig kéne néznem, hogy valaki a szemem láttára haldoklik, aztán nekem kéne hívnom a mentőt, amikor meghal előttem vagy én találok rá a holtestére. Nekem tuti, hogy pszichológusra kellene költenem az összes pénzt utána, hogy fel tudjam dolgozni ezt a traumát, szóval nem érné meg.
2021. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
89%
én vagyok tini, miközben te vagy az, aki ötéves módjára hisztizik meg teszi az agyát hogy milyen gazdag, de képtelen annyit felfogni hogy a nem az nem XD nem leszólni akarlak amúgy, de jobb napjain a macskám is felfogja, hogy mit jelent a nem szó... korban akár idősebb is lehetsz nálam naptárilag, de attól még egy éretlen kis sggfej vagy. (42es voltam)
2021. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 A kérdező kommentje:

19:19

Nem jött be.Autóbaleset,ha tudni akarja ennyire itt mindenki.

2021. márc. 7. 20:37
 55/89 A kérdező kommentje:

19:17

Voltam orvosnál,széttárták a karjukat,ennyi.

2021. márc. 7. 20:38
 56/89 A kérdező kommentje:

18:58

Ingyen?!Kinek,ki?!Max mindenkinek a saját anyja!De nekem olyan már jó ideje nincs.Különben nem kéne "idegenek" után "loholni"... :))

2021. márc. 7. 20:39
 57/89 A kérdező kommentje:

19:18

Előtte mégis töltött velem időt hónapokig nulla forintért.Na ehhez mit szólsz?Igaz valami gondja lehet,mert követte a mondást,hogy "tartsd közel a barátaidat,de az ellenégeidet még közelebb". Nem profitált anno semmit anyagilag a dologból.Most meg nagyon is profitálhatna,de nem akar.Na ezt mégis ki érti meg,KI?!

2021. márc. 7. 20:40
 58/89 anonim ***** válasza:
Napi troll kérdés.
2021. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
89%
Aha. Mit okozott ez az autóbaleset pontosan, hogy több hónapos haldoklást eredményezett és egy orvos se tud vele mit kezdeni? Roppant hihető.
2021. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 A kérdező kommentje:

19:49

Fel sem merül benned,hogy a másik személlyel (is) lehet komoly gond,igaz?

Anno egy fillért nem profitált belőle,mégis töltött velem időt.Aztán meg mire ilyen sokat profitálhatna havi szinten belőlem,nem kér az egészből.

Micsoda?!?!?!:))))

2021. márc. 7. 20:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!