Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl sokat kérek?Napi 8 órában...

Túl sokat kérek?Napi 8 órában elviselni a haldoklásom 2 millióért havonta 2-3 hónapig?

Figyelt kérdés
Egy ismerőstől kértem.Olyan a munkája elvileg,hogy tudna szünetet tartani.Nem kell fürdetni vagy ilyesmi,annyira nem vagyok rossz állapotban.Fiatal vagyok,pár éve lettem nagykorú.Nem rokon az illető,de számomra fontos lett.Kicsit olyan,mintha a halott szüleim helyett ő lenne a szülőm.Sok,amit kérek?Ti belemennétek?Ja,ő nem szeret engem,mert elcsesztem vagy nem tudom miért,de nem szeret,csak én őt.

2021. márc. 7. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 A kérdező kommentje:

21:24

Gyógyíttatnám én magam,ha lenne rá lehetőség,de sajnos úgy néz ki,hogy nagyon nincs!

Neki is sok hibája van,csak én feltétel nélkül szeretem a korán elhunyt szüleim helyett!Neki meg nem kell egy "gyerek" ezek szerint.Megismert,és nem akkor lépett le.Vagyis nem csak 1-2 napot töltöttünk együtt ingyen.De valamit biztos profitált belőle,különben nem csinálta volna.Csak azóta sem tudom pontosan,hogy mit... Mert most itt lenne a nagy lehetőség,hogy anyagilag profitáljon,nem is keveset,erre nem kér belőle.Szerintem ez büszkeségi kérdés nála,hogy már "csakazért se" meg nem akarja,hogy nekem jó legyen.Mert szerintem pontosan tudja,hogy engem ezzel nagyon boldoggá tudna tenni.

2021. márc. 7. 21:31
 72/89 anonim ***** válasza:
100%

#71

Ha tényleg haldokolsz,akkor ne erőltesd a dolgot.Azt írod,nem akarja,hogy neked jó legyen,vagyis nem szimplán közömbös vagy számára,hanem valamiért gyűlöl.Engedd el,a szeretetet nem lehet megvásárolni,próbáld meg értelmesen tölteni a hátralevő idődet.

2021. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 A kérdező kommentje:

21:58

De legalább mondaná meg miért gyűlöl... Anno azt is hazudta,hogy ő is szeret...

Nem is értem magát az embert.De nekem ő mindennél fontosabb a családtagjaim helyett.

Azt is fújta anno,hogy "családtagként kezeltelek" ,amióta meg tudja,hogy haldoklom ,azóta meg "nem vagyok a családod"... aha...

2021. márc. 7. 22:05
 74/89 A kérdező kommentje:

21:58

Kibírnám,hogy nem szeret,csak legalább legyen melletem.

2021. márc. 7. 22:06
 75/89 anonim ***** válasza:
88%
#73 Vele kellene tisztázni,mi csak tippelhetünk.Ha ő is tudja,hogy haldokolsz,talán nem akarja végignézni a leépülésedet,mivel fáj neki a látvány/a tehetetlenség,és inkább elhatárolódik.(Ez azt jelentené,hogy igazából szeret.)Ha nekem van igazam,és tényleg szereted,akkor ne okozz neki fájdalmat.
2021. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 A kérdező kommentje:

22:17

Tuti nem ez az oka.És nem rákos vagyok pl,hogy lassanként leépüljek.

2021. márc. 7. 22:20
 77/89 anonim ***** válasza:

Ha fejsérülésed van és a dokik semmi okosat se tudtak mondani, akkor kb csak sejtèsetek lehet, mi történik és hogyan, mennyi idő. Tehát nem biztos, hogy egy hónap, nem biztos, hogy három. Persze, tévedhetek.

De ettől függetlenül az emberek általában félnek a súlyos betegségektől, haláltól, haldoklótól és rengeteg negatív érzés születik bennük. Ennek az embernek is van egy nézőpontja, élete, érzései. Általában nem fekete-fehér a kép. Lehet benne is részvét, szánalom, félelem, harag, szeretet, tehetetlenség. De ha úgy dönt, hogy nem marad melletted ès te, ahogy mondod feltétel nélkül szereted, akkor nem döntheted el magadban, hogy neki ezt vagy ezt kellene csinálnia. Ha nem tudjátok ezt megbeszélni sehogysem, az sajnálatos, de akkor végképp nem érdemes elméletekbe bonyolódni, hogy emészd és rágd magad. Valami nehéz neki ebben. Ennyit tudunk.

2021. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
85%

Nekem másfél évtizede volt lábsérülésem, és a gyógytornász legjobb tudása, a röntgenképek alapos megnézése után mondta, hogy nem fogok tudni rendesen többet kirándulni, járni is csak lassú tempóban. Hát össze voltam omolva. Mára túrázok, futni is tudok, ugyanúgy használom, mint előtte, de a visszaépülés évekbe telt.

Sokakról lemondanak az egészségügyben. Addig érdemes keresni újra és újra, amíg valaki tényleg tud segíteni....

2021. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
83%
Talán dolgozik, vagy tanul és nincs erre ideje. Persze, lehet, hogy megbántottad, vagy féltékeny a párja, mert tudja , hogy bele vagy zúgva. Több oka is lehet, hogy nem vállalja.
2021. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 A kérdező kommentje:

08:17

Azonos neműek vagyunk... Bár a párja amúgy is féltékeny lehet... Ha megbántottam azt miért nem lehet megbocsájtani?

Dolgozik persze,de olyan a munkája,amit egy kis időre félre tudna tenni szerintem.


11:35

Köszi a kommentet,de sajnos egy súlyosabb fejsérülés komolyabb ennél...

2021. márc. 10. 15:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!