Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bunkó voltam, amikor felhoztam...

Bunkó voltam, amikor felhoztam a barátomnak hogy mennyi mindent köszönhet nekem?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy volt egy vitánk, ahol nagyon tiszteletlen volt velem, állandóan a szavamba vágott, és sértő kifejezésekkel illetett, erre felhoztam, hogy adjon már több tiszteletet, elvégre nem kis dolgokban segítettem és anyagilag is támogattam. Erre persze az volt a reakciója, hogy többet nem fogad el tőlem semmit.

2021. márc. 16. 22:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem az, de egy kicsit gonosz volt. Ha neki nincs esze, legalább neked legyen ember! Béküljetek ki most rögtön!:D
2021. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
A tisztelet és a bizalom a barátságban alap, nem elvárás. Lehet, hogy a ti barátságotoknak még érnie kell, ennyi.
2021. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótok építő jellegű válaszait! Azon leszek, hogy ezt a hibát legközelebb ne kövessem el.
2021. márc. 16. 22:55
 14/27 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező!


Abban igazad van, hogy a tisztelet mindenkinek jár. Viszont nem tartom helyesnek, hogy "fel hántorgattad", amit érte tettél. Gondolj bele, hogy fordított esetben neked sem esne jól. És nekem sem. Saját magamból kiindulva talán ezért kérek nehezen segítséget másoktól...


Mindenki hibázik, hiszen emberek vagyunk. Aludjatok rá egyet, és holnap beszéljétek meg. Mond el neki hogy sajnálod.

2021. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

Sztem abban igazas van, hogy tiszteljen. Ne a pénz végett hanem alapjáraton. Oda-vissza alapon. Annyit szúrtál el, hogy egyből felhánytad a pémzt. Így úgy jöhet le, hogy már pedig az végett tiszteljen.

Ha a stílus, amit meg enged veled szemben nem tetszik nyugodtan mond neki azt. Ne azzal érvelj, hogy mennyit segítettél neki, mert gondolom szívesen tetted.

2021. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm #14-es a válaszodat. Sajnos indulatból mondtam amit mondtam, mert úgy beszélt velem, ahogy egy barátommal nem tenném. De nyilván ez nem lehet ok a viselkedésemre. Az az igazság, hogy már mondtam neki, hogy sajnálom és a békülés útján vagyunk.
2021. márc. 16. 22:59
 17/27 anonim ***** válasza:
83%

Mindketten bunkók voltatok.


Ha valakinek segítünk, szívességet teszünk, nem illik felhánytorgatni.

2021. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Kedves #15-ös, igen, nem kellett volna az anyagiakkal jönnöm. Ennek az még a magyarázata, hogy pont előző nap tettem neki egy nagy szívességet, ezért esett külön is rosszul, ahogy másnap velem beszélt.
2021. márc. 16. 23:01
 19/27 A kérdező kommentje:
Kedves #17-es. Igen elszúrtam, ember vagyok, hibázom.
2021. márc. 16. 23:02
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy a békülés útján jártok, őszintén remélem, hogy sikerül mindkettőtöknek elfelejteni a dolgot. Szorítok. :)


#14-es voltam.

2021. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!