Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bunkó voltam, amikor felhoztam...

Bunkó voltam, amikor felhoztam a barátomnak hogy mennyi mindent köszönhet nekem?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy volt egy vitánk, ahol nagyon tiszteletlen volt velem, állandóan a szavamba vágott, és sértő kifejezésekkel illetett, erre felhoztam, hogy adjon már több tiszteletet, elvégre nem kis dolgokban segítettem és anyagilag is támogattam. Erre persze az volt a reakciója, hogy többet nem fogad el tőlem semmit.

2021. márc. 16. 22:30
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
#14-es, köszönöm szépen! ;)
2021. márc. 16. 23:11
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugy tunik,hogy ezt a baratsagot te gyakorlatilag "megveszed". A baratod akkor is barat lenne ha soha semmiben nem segitenel neki? Ha valami gondod lenne vagy szukseged lenne valamire akkor azonnal ugrana es segitene? Mindig szamithatsz ra? Szerintem te is erzed,hogy nem. Ne kovesd el azt a hibat mint en,hogy erdekbaratokat tartasz mert amikor mar eleged lesz es nem segitesz nekik akkor elfognak tunni az eletedbol.
2021. márc. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem kellett volna.
2021. márc. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm #22-es az észrevételedet az érdekbarátságról. Ez bennem is felmerült már, pontosabban lehet hogy mostanra tudatosodott, ezért is adtam hangot annak, hogy mi mindenben segítettem neki. Egy kicsit részletesebben leírom mi történt. Tavaly októberben ismertem meg, jól elbeszélgettünk meg minden, ezért gondoltam úgy, hogy kialakult köztünk a barátság. Aztán jöttek a lelkizések. Állandóan a szerelmi életéről panaszkodott, mindig meghallgattam, vigasztaltam, próbáltam tanácsokat adni, de ez az egymás utáni ötödik nap munka után már nem ment, ezért megsértődött és azt mondta enyi volt velem a barátság. Utána újból jelentkezett és ott folytattuk ahol abbahagytuk. Jöttek a szívességkérések, de sok esetben önként felajánlottam a segítségemet. Például autóval vittem mindenhova, ahová kellett, segítettem a költözködésénél, buszbérletet, gyógyszert vettem neki, amikor szüksége volt rá. Persze ezeket semmivel nem viszonozta, illetve azt mondta hogy velem beszél a legtöbbet. Aztán már ezt is sokallta és amikor nekem merült fel lelki problémám, nemes egyszerűséggel közölte, hogy kevesebbet beszéljünk, mert szüksége van énidőre, meg miattam nem tudja a dolgait végezni. Megjegyzem amikor neki volt rám szüksége mindig ott voltam és órákig, volt hogy estétől késő éjszakáig vigasztaltam, neki másfél óra sok volt belőlem. Eddig háromszor akadtam ki ezeken, mind a három alkalommal az volt a reakciója, hogy letiltott, nem volt hajlandó megbeszélni a dolgot és én hülye könyörögtem vissza magamat. Aztán most azon akadtam ki, hogy a szüleihez elvittem az ország másik végébe, és eszébe se jutott hogy pénzzel vagy étellel, itallal hozzájáruljon az úthoz. És amikor ezt megjegyeztem, ő volt vérig sértve, "A k... Isten basszon meg" és engem nárcisztikusnak nevezve "beteg állat" kifejezésekkel illetett. Utána jöttem elő azzal, hogy adjon már több tiszteletet, mert a tetteim alapján nem ezt érdemlem.
2021. márc. 17. 10:43
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben ez így, ahogy leírtad mind igaz, akkor felejtsd el ezt az embert. Egy manipulatív, énközpontú, önérdekű senkiházi. Csak azért, mert nélküle magányosabb lennél nincs értelme fenntartani ezt az egyirányú kapcsolat, hosszútávon jobban jársz ha inkább lemondasz róla és másokal barátkozol.
2021. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen baráts@gra nincs szükséged, ez egy szociopata, energia vámpír. Ne a békülés útját keresd, hanem a teljes kapcsolat megszüntetését. Felejtsd el. Te tiltsd le. Ha keresne is inkabb építsd le. Pénzedet ne várd vissza, ilyen emberek nem fognak egy forintot se vissza adni, viszont elkerülöd hogy máskor is kihasználjon. Én ki löktem volna a kocsimból.
2021. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
50%
22-es vagyok. Ez egy ferfi-no baratsag? Es te vagy a no :) Jol sejtem? Nagyon hasonlo a sztorid az enyemhez.Szakits meg vele minden kapcsolatot mert ha nem ,o meg nagyon sokszor meg fog bantani. Minel tovabb tart ez a dolog annal rosszabb lesz mert csak te serulsz erzelmileg,lelkileg o meg kb le sem szarja. Sokkal jobbat erdemelsz!
2021. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!