Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok segíteni mi lehet a...

Tudnátok segíteni mi lehet a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés

A legjobb lány barátomról lenne szó. Igazából egyre érdekesebben viselkedik velem amit nem tudok hova tenni. Az első karantén előtti hónapban kezdett kicsit érdekesen viselkedni.

Túlságosan gondoskodó lett vagy nem is tudom. Kollégista vagyok, szóval van elég szabadidőm és azt nagyrészt vele töltettem.

A fentebb említett időszakban eléggé elkezdett ragaszkodni hozzám ami olyan szintekre ment el hogy főzött rám, meghívott magukhoz több napra pl amikor beteg voltam, orvoshoz vitt. Ezután ugye én visszamentem a szülővárosomba Debrecenbe és elkezdett féltékeny lenni az ottani barátaimra, leginkább a fiúkra mivel főleg fiú barátaim vannak ez nagy nehézséget jelentett. Amikor megkérdeztem hogy ezt miért csinálja azt válaszolta hogy “Nem állok készen arra hogy elmondjam” ezért hagytam.

Most már olyan szinteken van a féltése hogy anyámmal beszél hogy hogyan kell szedni a gyógyszereim, mit ehetek hogy tudjon rólam fent gondoskodni.

Hiszti rohamot kapott mert el szerettem volna menni egy nekem szimpatikus fiúval sétálni és haza ment sírni. Hatalmas kérdőjel van a fejemben hogy ez miért is jó neki.

Emellett nem csak hozzám hanem a tárgyaimhoz is erős ragaszkodást véltem felfedezni, pl több pulcsimat is elkérte majd kiderült hogy abba jár suliba és abba is alszik🤨

Tudnátok valami tanácsot adni hogy mi lehet a háttérben? 18/L



2021. márc. 18. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy is mondjam ezt... szívesen ollózna veled!
2021. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerelmes beléd.
2021. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A többiek leírták, szexuálisan vonzódik hozzád és ezért viselkedik így.
2021. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beléd esett.
2021. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hopszi! Megtörtént aminek nem kellett volna. Sajnos ha ezt nem tudod vidzonozni akkor ennek a bulinak vége, le lehet húzni a barátság rolót örökre. Sajnálom
2021. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, átgondolom mit kéne tennem ebben az esetben. De ahogy leírjátok tök logikusnak tűnik, fura hogy eddig nem jutott eszembe ez a forgatókönyv
2021. márc. 18. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, már leírták, de +1 megerősítés, hogy szerelmes beléd. Ennek fényében kezeld a barátságotokat.
2021. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztára déjà vu érzésem van, 1-2 éve egy ugyanilyen kérdést kiírtak, ahol a kérdéses barátnő ugyanezt mondta, hogy nem áll készen arra, hogy elmondja. Akkor is leírtam, hogy szexuális/szerelmi vonzalomról van szó, itt is ugyanez a helyzet.
2021. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!