Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány éves vagy? Hány igaz...

Hány éves vagy? Hány igaz barátod van? Őket hány ève és hogy ismerted meg?

Figyelt kérdés

Van még remény ha 23 évesen évek óta nincsenek barátaim?

Van akinek nem is hiányzik hogy legyenek mert elvagy családoddal, pároddal?



2021. márc. 23. 14:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
98%

20 éves vagyok és 2 igazi barátom van. Mellettük még van pár közelebbi barát/ismerős, de belőlük sincsen sok.

A két igazbarátot gimiben ismertem meg, egyikükkel nulladik óta jóban vagyok (lassan 6 éve) és osztálytársak is voltunk. Míg a másikukkal körülbelül 4 éve ismertük meg egymást, ő pár évvel felettem járt.

Az egyetem miatt sajnos elég szépen szétszéledtünk és nem nagyon sikerült annyiszor találkozni, de neten tartjuk a kapcsolatot, bár így nem az igazi sajnos.

2021. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%

18 éves vagyok, 10 igaz barátom van: hetet 3 éve, kettőt 8 éve, egyet 10 éve ismerek. Mind az iskolában találkoztunk. Régen volt egy időszak, amikor magányos voltam, és úgy éreztem: nekem sincs egy sem. Mindegyikükkel később erősödött meg a kapcsolatom. Összetart minket a tény, hogy normálisak vagyunk egy őrült világban.

Persze, hogy van remény! :) Lehet, hogy az ismerőseid között ott van már az, akivel szoros barátok lesztek, csak még nem tudod!

2021. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
39.0.
2021. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%

Nekem jól jönne egy barátnő 35 éves korig max.

Szívesen dumcsizom szinte mindenről.

Én 30/N.

2021. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagyok és nincsenek barátaim, ismerősök sincsenek igazán, csak a családommal szoktam beszélni.
2021. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Pitegamer ***** válasza:
100%
17 vagyok. Általánosban volt 3 igazi barátom, az egyikkel tartom a kapcsolatot, a másik elköltözött, tehát vele nem annyira, a harmadik pedig a szomszédom, vele is tartom. Gimnáziumban nem ismertem meg senkit, aki olyan közel áll a hozzám, mint ők.
2021. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Négy jó barátnőm van. Egyikükkel a bölcsiben találkoztunk először, hálás vagyok, hogy megmaradt ez a barátság. A másik három lányt a gimnáziumból ismerem, érdekesség, hogy ott még csak néha néha beszélgettünk, a ballagás után lettünk nagyon jóban. Jó ötlet volt tartani a kapcsolatot :) Szerintem még simán találhatsz jó barátokat, ez nem kor függő! 23 L
2021. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!