Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy köszöntenétek fel valakit...

Hogy köszöntenétek fel valakit, aki nem akarja hogy felköszöntsék?

Figyelt kérdés
Egy (nem annyira közeli, nem beszélünk minden nap) barátról van szó, a társaságunkból csak nekem mondta el mikor van a szülinapja, de megígértette velem hogy nem köszöntöm fel :D Se Facebookja, se Instagramja, szóval onnan se értesül róla senki. Nem tudom, hogy tényleg komolyan gondolja-e ezt, elég melankolikus típus, az ilyen embereknél a születésnap azért tényleg fájó pont szokott lenni. De titkon lehet jól esne neki ha írnék. Azt gondoltam, kivárom amég elmúlik éjfél nálunk, és akkor már azután írnék neki hogy gondolok rá, miután hivatalosan már nincs szülinapja (csak abban az időzónában, amiben ő él :D ) Ha ismertek még ilyen embert, vagy ti se szeretitek a szülinapos felhajtást, mit gondoltok, mi lenne a legjobb? Teljesen ignorálni nem szeretném.

2021. márc. 23. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ignoráld. Szerinted poénból kellett megígérned, hogy nem köszöntöd fel?
2021. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Tiszteletben tartanam.
2021. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ezt írásban beszéltük, úgy nem mindig jön át hogy most poénkodik-e vagy nem. Nem szeretném hogy még magányosabbnak érezze magát (egy hat hónapja történt szakítás miatt bánkódik még mindig), de ha komolyan gondolta akkor szeretném tiszteletben tartani a kérését.
2021. márc. 23. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Az én szülinapom sehol sem publikus. Csak kevesen tudják fejből, így nem kell egész nap a jókívánságokat olvasgatni, a fontos emberektől viszont jó néven veszem,
2021. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el: ha nem akarja, akkor ne erőltesd.
2021. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem is értem. Ha megmondta, hogy NEM AKARJA, akkor miért kell erőltetni?

Én ezért titkolom már a szülinapom, hiába kértem mindenkit hogy hagyjon békén vele, kényszeresen felköszöntgettek. Inkább nem mondom el már senkinek, hogy békét hagyjanak nekem...

2021. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőltetném, egy gonddal kevesebb.
2021. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!