Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy találjak egy új baráti...

Hogy találjak egy új baráti társaságot?

Figyelt kérdés

Sajnos eltávolodtam a régebbi haverjaimtól a korona miatt és csak egy szűk társasággal (3-4) emberrel tartom a kapcsolatot, de velük sincs meg az az igazi baráti társaság feeling.


Szeretnék végre bekerülni egy rendes társaságba, de fogalmam sincs, hogy lehetne korlátozások alatt. Esetleg buliban ha menne tényleg egy full idegen társaságban csak az most nem megy.

Vagy hogyan tudnék kialakítani magam mellé olyan embereket akikből lehetne egy társaság.


Alapból nem vagyok antiszociális egyáltalán, de a korlátozások szétszedték majdnem minden kapcsolatomat.


Van valakinek ötlete vagy valaki aki már átesett ezen?



2021. márc. 25. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem mondanám, de én pont ezért szerzek BARÁTOKAT, és nem haverokat.
2021. márc. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg itt a gyakorin amíg a korlátozásokat feloldják?
2021. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
#2 Remélem minél hamarabb!
2021. márc. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Én is a gyakorit mondanám. Nem mindig a legkönnyebb és legeredményesebb itt sem, de egy próbát mindenképp megér. Azért itt is akadnak még rendes emberek is :)
2021. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Írj rám. Én egy nsgyon nagy baráti társaság kialakításán dolgozok.

Nost nagyjából 30-35 fő kórnyéke ez a társaság.

2021. márc. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy a gyakori kérdések műkodne, mekkora esély van arra, hogy pont olyan emebreket találok akik közel laknak hozzám, azt csinalják mint én stb.


Vagy van akinek működött? Egyszerűen ezt nem tudom elképzelni xD

2021. márc. 26. 07:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy aki lepontozott, azt nagyon nem értem, hogy miért tette! Meg válaszolná valaki? 1-es voltam, köszi!
2021. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem működőtt, 3 embert innen ismertem meg, és egyik se lakik közel. De közös volt a téma. Az Animék. Így jött a MondoCon és a többi meg jött a beszélgetéssel. És jóban lettünk és taliztunk Con on.
2021. márc. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vágynék már egy jófej, normális baráti körre! De ez nem kívánságműsor sajnos! :(
2021. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!