Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez kétszínűség?

Ez kétszínűség?

Figyelt kérdés
Van egy "barátom", nagyon nehéz eset. Sokszor voltak összeveszések, de végül mindig kibékültünk. Azóta nagyon megroppant a bizalom. Mindent megkérdőjelezünk. Amikor ezt jeleztem neki, hogy ne adjon félreérthető jeleket, akkor azt mondta, hogy oké. Egyik nap tök kedves, aztán elkezd olyanokat mondani, hogy ne csodálkozzak, ha valaki pofánb*sz, amiért ilyeneket mondok egy lány barátjáról (ő fiú). Valóban nem szimpatikus a csaj nekem, de attől függetlenül nem szoktam degradálni. Ő viszont igen. A saját lány barátját a háta mögött. És még ilyeneket mond nekem: Undorító kutya vagy stb... Most akkor valaki telitömi a fejét, vagy kétszínű gyökér?

2021. márc. 30. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sok információ volt ez nekem egy pici bekezdésben,de én biztos nem ápolnék közeli kapcsolatot olyannal, aki ilyeneket mond nekem.

Talán gondolkodj el azon, hogy mi ösztökélheti arra, hogy így viselkedjen. Vagy tölts több időt a többi barátoddal, akik tisztelnek.

2021. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, miért barátkozol ilyen hulladékokkal? Miért becsülöd le magad ennyire?
2021. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!