Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barát az, aki csak...

Milyen barát az, aki csak akkor néz felém, ha éppen ráér?

Figyelt kérdés

Előtte évekig felém se nézett, csak akkor, amikor sok szabadideje volt.


Nektek volt ilyen ember az életetekben? Mi a története, mi lett a vége?



2021. ápr. 2. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, nagyon jó barátom is van ilyen, mindkettőnknek rengeteg dolga van, általában telefonon vagy online tartjuk a kapcsolatot. Nincs vége a barátságnak és ha lesz is nem ezért.
2021. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Érdek barát. Ha esélyt adsz neki, hogy újra és újra visszajöjjön, mikor kénye-kedve tartja, akkor a későbbiekben is csak a magánya, unalma enyhítésére fog használni.
2021. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Németvári Kitti ***** válasza:
Ennek számtalan oka lehet. Lehet, hogy csak nem vagy annyira fontos az életében, de az is lehet, hogy más a személyiségetek, és ő nem annyira igényli a társaságot, ennek ellenére nagyon is fontos vagy neki. Meg aztán, ha az ember elfoglalt, sajnos nem jut mindig megfelelő mennyiségű idő a barátokra.
2021. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert lógnia kellene miattad a melóhelyéről vagy elhanyagolni a családját, párját? Ha ezt várnád el, akkor ez önzés, nem barátság.

Az én legrégibb, leghűségesebb barátaim onnan ismerszenek meg, hogy akár egy évig nem is írunk egymásnak, aztán ha találkozunk úgy tudunk beszélni mintha egy napja váltunk volna el. Az élet néha messzire sodor a barátoktól, az igaz barát az, aki nem felejt el végleg.

Legalábbis szerintem.

2021. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó - nem, nem ezt várom el. De nekem a barát az, aki rendszeresen keres, nem csak akkor, ha épp nincs más (jobb) programja.
2021. jún. 5. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!