Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éreztétek már magatokat...

Éreztétek már magatokat úgy,hogy rosszkor vagytok rosszhelyen? Hogy olyan emberek vesznek körbe akikkel semmi közös nincs bennetek?

Figyelt kérdés

Nem találom a helyemet és már 27 éves koromon is túl vagyok.

A családommal legszívesebben megszakítanám a kapcsolatot.A barátaimra

nem is igazán vagyok kíváncsi mert annyira már nem az én világom egyiknek a személyisége sem.Mindenkit negatívnak panaszkodónak látok és inkább vagyok ez esetbe egyedül és fejlesztem magam lelkileg mint valaki lelki szemetesládája legyek.

Persze ez nem jó mert az ember társas lény és nem depiről van szó hiszen én szívesen lennék emberek társaságában csak éppen olyanokéban akik nem hátráltatnak, vagy meghallgatnak vagy csak jót lehet velük beszélgetni.



2021. ápr. 4. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen pillanatnyilag ezt érzem.

23 vagyok lassan, lány. A családomat nagyon szeretem, de nem tudnak viselkedni és elég igénytelenek néha.. ilyen neveltetést kaptak sajnos már nem tudnak változtatni. A többi rokonom nem szeret mert tovább tanultam.

Igaz barátom 1 sincs, akiben 100%-osan megbizhatok.

2021. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 44 vagyok. Sokszor utolért életemben az az érzés, hogy bizonyos társaságokban a többiek buták (alpáriak), máshol én vagyok buta, kevés. Szerintem ezen önismerettel lehet dolgozni, hogy az ember mégis olyan közegbe kerüljön, ahol azonosság van.
2021. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. A családom a jelenkori agymosást követő, pazarló, elbutult birkák, akik a telefonjukkal vagy filmezéssel töltik minden idejüket amikor éppen nem a taposómalomban gürcölnek, hogy tovább növeljék másvalaki gazdagságát.


Én ezekkel az emberekkel (vér szerint csak egy volt) megszakítottam az addig is szinte teljesen semmisnek tekinthető kapcsolatot, és az eddigieknél is inkább előtérbe helyezem önmagam fejlesztését.


Egy 21 éves fiú vagyok, aki nem azt az utat választotta, mint a napjainkbeli elbutult modern, divatoshülyegyerekek.

2021. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Folyton ezt éreztem
2021. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóképpen vagyok.

A tanulásban anno nekem sem segítettek csak hátráltattak.

Ez miatt meg még sok más okból kifolyólag rájöttem,hogy már

nem is látom értelmét,hogy tartsam velük a kapcsolatot.A saját családomtól elidegenültem.

Hiába vannak körülöttem, én mégis olyan egyedül érzem magamat.

2021. ápr. 4. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Rendszeresen, folyamatosan gyakorlatilag
2021. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen mindig ezt érzem... és hát a napjaim "aktív" óráiból 9-et ott töltök, szóval nem lenne rossz, ha nem olyan emberek között lennék, akik kb. a maradék életkedvemet is elveszik.
2021. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam mindig, így van, de keresem is a bajt.
2021. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A sportom körül érzem ezt, pontosabban az ott kialakult társasággal. Nagyon rossz érzés volt eleinte (kicsit néha most is), egy ideig próbáltam ellene tenni (nyitottabb lenni, többet beszélgetni), de semmi eredménnyel nem jártam..
2021. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!