Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát mellett meztelenül?

Barát mellett meztelenül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki hogy áll ahhoz, hogy a barátok egymás előtt meztelenül legyenek, és mindent úgy csináljanak egymás előtt?

Nekem most lett egy haverom akivel játék közben, amikor nálam van, beszélgetésnél, teljesen meztelenek vagyunk.

én 22 vagyok, ő 16



2021. ápr. 6. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
81%
A tusolás még esetleg belefér, de az hogy random csak úgy levetkőztök egymásnak azt nem tudom hova tenni. De nem az, hogy baj, csak nem értem miért?!
2021. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
58%
Átlag ember csak azokat akarja meztelenül látni, akikhez vonzódik.
2021. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem semmi gond nincs vele, nem értem miért kell kiakadni egy meztelen testen, mikor tök természetes dolog.

Szerintem legtöbbször azok érzik tabunak a meztelenséget, akik vagy undorodnak tőle, vagy titkolt perverziójuk van, de egyik sem egészséges.

2021. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
69%
És mit szoktatok játszani, eldugtok valamit és meg kell keresni?
2021. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
87%
Mi néztünk meztelenül Trónok Harcát a legjobb barátnőmmel, mert kánikula volt.
2021. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
82%
Ez a 21. század, nem kellene ilyen dolgokon fennakadni. Szerintem egészséges kíváncsiság ez, most hogy ketten meztelenkednek, miért baj ? Magánügyük ! Fiatalok, élvezzék az életet !
2021. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
98%
Van olyan haverom akivel rendszeresen egymas elott oltozunk at, vagy furdunk. Sot voltunk mar egy kis tonal is furdeni meztelenul paran haverokkal, mert nem volt furdogatyank. A te sztoridat nem ertem pontosan, de ha nektek jo, elvezzetek. ;)
2021. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
55%
16-os vagyok. Szerintem tök normális, ha 2 fiú egymás mellett meztelenkedik. Az is lehet, hogy némi vonzalom is van köztük. És ha igen ?? Senkinek semmi köze hozzá, 21. század van, szabad világ, nem a középkorban vagyunk !!
2021. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
45%

Hát nekem ez totálisan nem oké. Ez biztos, hogy nem totál hetero dolog.

Itt van valami bisex, látens dolog az tuti. Amivel nincs semmi gond, leglaábbis nekem, de az én értékrendemben ez nem hetero, leglaábbis én biztosan nem akarnék egy fiut sem meztelenül tudni magam körül iylen körülmények között. Nyilvános öltöző, kolesz tusoló iylesmi nyilván más, de önszántából valakinek nem.

2021. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
54%

19: És ha biszex akkor mi a Jóisten van ?????? A szexualitás, vagy nemi orientáció magánügy, szabad !


Kérdező, teljesen rendben vagy !

2021. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!