Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát mellett meztelenül?

Barát mellett meztelenül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki hogy áll ahhoz, hogy a barátok egymás előtt meztelenül legyenek, és mindent úgy csináljanak egymás előtt?

Nekem most lett egy haverom akivel játék közben, amikor nálam van, beszélgetésnél, teljesen meztelenek vagyunk.

én 22 vagyok, ő 16



2021. ápr. 6. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
85%
16-os! A kíváncsiság más, az azt jelenti, hogy megnézik egymást, aztán kész. Bár engem pl. ilyen szempontból soha nem érdekelt egyik barátom sem. Nekem nem baj, hogy ezt csinálják, de a kérdés az volt, hogy ki hogy viszonyul ehhez. Ha a kérdező erre kíváncsi, akkor miért ne lehetne lepontozás nélkül leírni azt is, hogy valaki szerint ez nem normális, vagy furcsa. Egyébként nekem ez olyan szinten furcsa, hogy el sem hiszem. Szerintem hülyéskedik a kérdező.
2021. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
40%

21: Ha kíváncsiság, ha több, csinálják !


Ártanak valakinek ? NEM !!


Téma lezárva.

2021. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
100%
Ajj ez az a meztelenkedős kérdező. Ott vannak a tagek, szégyenlősség. Család kategóriában rendszeresen tett fel ilyen kérdéseket, hogy szégyenlősök e egymás előtt a családtagok, meztelenség stb. Átjött ide, de k-rva jó. Minden kérdése alatt viták mennek.
2021. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
65%
Azonos nemű embereknél ebbe nincs semmi. Laktam egy évig koleszban, a tök nyitott (tehát függöny nélküli) tusulóban fürdött az egész emelet (lányok). Gondolom a fiú öltözőkben se takargatja magát senki. Szóval ne tegyünk úgy, főleg barátok közt, mintha ne láttunk volna már meztelen embert.
2021. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
84%

#21

A téma nincs lezárva. A kérdező véleményeket vár, MINDENKITŐL. Nem csak a te véleményed a jó. Attól hogy te nem így gondolod, nem kell kiakadni

2021. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
84%

22-es! Tényleg lezártad a témát? Most mi lesz, álljak a sarokba? :)

Egyébként ha elolvasnád a válaszomat (21) akkor látnád, hogy írtam, hogy engem nem zavar.

A véleményem pedig az, hogy ha ez igaz, akkor nagyon furcsa szokás. Odamegy a haverja, levetkőznek meztelenre, aztán játszanak...

2021. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
34%
26: Ugyanazt tudom mondani megint: Magánügyük !!
2021. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
91%
27-es! De nem érted, hogy az a kérdés, -a kérdező tette fel- hogy kinek mi a véleménye? Nem engedélyt kért, hanem érdekli mások hozzáállása.
2021. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
83%

#27

Hogy lenne már ez magánügy, ha kiírta egy ilyen oldalra?

2021. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
33%
29: Úgy magánügy, hogy senki ne pofázzon bele !
2021. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!