Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát mellett meztelenül?

Barát mellett meztelenül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki hogy áll ahhoz, hogy a barátok egymás előtt meztelenül legyenek, és mindent úgy csináljanak egymás előtt?

Nekem most lett egy haverom akivel játék közben, amikor nálam van, beszélgetésnél, teljesen meztelenek vagyunk.

én 22 vagyok, ő 16



2021. ápr. 6. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 A kérdező kommentje:

Én alap járaton sokkal fiatalabbakkal jövök ki jól.

Nekem a baráti köröm 14 től 18 ig van. És onnan lesznek majd később felnőttként is jó haverjaim ők.

Meg animés vagyok. És így MondoCon on könnyű össze szedni az embereket.

Meg még hozzá edző is, és így közelebb vagyok a gyerekekhez, mert tanítom őket.

És sokkal nagyobb szívük van a gyerekeknek mint a felnőtteknek, és mivel én meg maradtam lelkileg gyereknek, így inkább a fiatalabb, értelmesebb emberekkel barátkozok.

2021. ápr. 12. 15:37
 72/87 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon jól teszed! Semmi probléma nincs evvel, nekem is fura volt először. De már bírom érteni, akkor ti maximálisan megbízhatok egymásban, nem is beszélve arról, hogy szégyenlősek biztos nem vagytok. Meg már, mint le írtam itt én is benne lennék, ha az egyik barátom, akiben megbízok, és felvetné, akkor benne volnék.


Én is hasonló korú vagyok, mint a barátod, és én is szívesen barátkozok ilyen korúakkal, de jobbára velem hasonló korú barátaim vannak!:)

2021. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 A kérdező kommentje:

Igen. Teljes mértékben meg bízunk a másikban.

Van még nagyon sok haverom, bennük is megbízok, de ő náluk nem lehetne ilyet föl vetni sose, hogy meztelenül legyünk egymás előtt amikor nálam van, vagy én vagyok náluk.

2021. ápr. 12. 15:54
 74/87 anonim ***** válasza:
78%
Értem. Nincs ezzel gond. És a barátnőd mit szól hozzá?
2021. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
96%
Azt mondja, hogy bele egyezett, és tudnak róla, mármint a barátnőjük.
2021. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
85%

Hmm, hát jó :D

Mondjuk, ha a barátnőd is jóval fiatalabb nálad ( mint ahogy írtad, a barátaid nagyrésze) akkor biztos nem zavarja. A tini lányokat semmi nem zavar. Tapasztalat :D

2021. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
96%
#76 Van kivétel, tapasztalat. Nem mindenki haját hajingáló kis csaj!
2021. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
94%

#77

Nem rosszindulatból írtam :)

Nem arra gondoltam, hogy pl. naivak, hanem arra, hogy elfogadóbbak (véleményem szerint)

2021. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is, Én se vitázni akartam!:)
2021. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
78%
.*
2021. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!