Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A neten megismertem valakit,...

A neten megismertem valakit, miért halgathatta el, hogy van facebookja?

Figyelt kérdés

1,5-2 hete megismertem valakit egy nyelveket tanuló aplikáción. Már aznap megadta az Instagram nevét. Majd mikor csináltam Twittert, ott megkeresett.

Jelenleg az országában polgárháború folyik, ennek ellenére minden nap keres, és órákat beszélgetünk. Sokszor napközben is ír, hogy egyben van még, nem sérült meg...

Gondoltam meglepem azzal, hogy bejelölöm facebookon, hogy mikor újra használhatja, lássa, hogy léptem felé. Itt lepődtem meg, mert rendszeresen posztol.

Az ország és a nyelv stimmel, nem hiszem, hogy ebben hazudott volna.

Persze este megkérdezem tőle, de nagyon foglalkoztat a kérdés, hogy ezt vajon miért nem mondta el.


2021. ápr. 7. 09:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Mert nem akar belevonni az életébe...

Ennek különböző okai lehetnek, lehet félt vagy nem akarja, hogy megtudj valamit illetve, hogy Te Rólad tudomást szerezzenek az ismerősei...


Én ezt az embert hanyagolnám, nem ér annyit, hogy bajba kerülj...

2021. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 kicsibarany ***** válasza:
93%
Nem ilyenkor szokott jönni az a rész, hogy küldj neki pénzt hogy ide tudjon utazni?
2021. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hirtelen nekem is ezek jutottak eszembe.

Csak tényleg meglepett. Rengeteget mondja, hogy nagyon kedvel, minden nap ő keres, aznap is mikor megsérült annyit írt, hogy vett be gyógyszert és pihenni kell.

Tényleg az az érzésem, hogy őszinte volt velem, erre bumm.

Az én fejemben is megfordultam, hogy ezt nem kell erőltetni. Amúgy is megvisel ez a háború, amiről minden nap többet tudok meg (és látok), mint szeretnék.

2021. ápr. 7. 09:23
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem akar utazni sehova, harcolni akar a demokráciáért. Illetve jelenleg nem működnek a bankok, a nyugdíjakat sem kapja ott meg most senki. Szóval nem hiszem, hogy ilyen céljai lennének, kb tudja, hogy mennyit (nem) keresek. :D
2021. ápr. 7. 09:25
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Jóbban jársz, ha megszakítod Vele a kapcsolatot, mert majd kitudja milyen infókat árul el a háborúról, később kitudja kiknek kerülsz a látókörébe... ez nem a Te háborúd!
2021. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus gyakorisokra is igaz ez. Van facebookja,csak egyszerűen 1-ről 2-re haladni nehéz vele.

Itt azzal van a baj,hogy megbeszéltek valamit,és nem tartja magát hozzá. Nem kell mindenkivel foglalkozni. Nem csak gyakorin van ilyen,de itt elég sok van. Nem is értem minek kiáltoznak segítségért,és még lehetne sorolni,ha nem vevők egy normális beszélgetésre sem.

2021. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Szegény katona csaló. Majd megsebesül, de nem operálják meg ingyen, küldjél pénzt. 100%, hogy ez lesz, s ha elhiszed neki, meg is érdemled, mert mi szóltunk. A fészt azért nem mondja, mert ott van a ismerőseként a többi csaj, amit ugyanezekkel bolondít, meg lehúz pénzzel. Ott azokkal fel tudnád venni a kapcsolatot, és lebukna.
2021. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha videózni nem szoktatok, keress rá a google képkeresőjével valamelyik képére. Sok esetben hat másik fiók más néven, esetleg modellek, stock fotók az eredmény.
2021. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

De miért csak facebookon? Instagrammon, meg Twitteren 20-an se követik, az meg valószínűtlen, hogy ennyi fiókot tart fent, fb-ből, meg egyet.

Jelenleg pénzért se nagyon műtenek senkit, tekintve, hogy a kórházi személyzet nagy részét elhurcolták. Ezt nem tőle tudom, más helyiektől.

Ezt a pénzküldést tartom a legvalószítlenűbbnek. De persze, este mindenképp rákérdezek, kíváncsi vagyok az okára.

2021. ápr. 7. 09:39
 10/23 A kérdező kommentje:
A kép keresés volt az első. Nekem is a catfish volt az első gondolatom. Nincs találat rajta kívül, pedig több futtatást is csináltam, több keresővel.
2021. ápr. 7. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!