Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet rossz barátságból...

Hogyan lehet rossz barátságból szabadulni, ha nincs hova menni?

Figyelt kérdés

Sajnos csak egyetlen közeli barátom van. De az utóbbi időben nem olyan a viszonyunk mint szeretném.


Egyrészt nem foglalkozik annyira mi van velem, másrészt kibeszél a többi barátjával.


Félek otthagyni, mert nincs más barátom.


Mit tegyek?



2021. ápr. 10. 13:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

És? Nem tudsz újakat keresni? Vagy naplót írni? Szüleiddel megbeszélni a dolgokat?

Azzal, hogy ennyire ragaszkodsz magadat teszed tönkre és alázod meg.

2021. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Szüleimmel nem olyan a kapcsolatom, meg sokmindent nem is mondanék el nekik inkább. pl hogy meleg vagyok stb


Újakat keresni nagyon nehéz. Külföldön élek. És a korona miatt amúgy is minden zárva itt.

2021. ápr. 11. 17:44
 13/19 A kérdező kommentje:
Nyilván igyekszek elszakadni tőle. De nem olyan könnyű.
2021. ápr. 11. 17:45
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

De igen. Olyan könnyű, hogy megmondod neki, hogy köszönöd az eddigieket, de nem akarod folytatni.

Csak te nehezíted meg magadnak.

2021. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Maga a megmondás még oké, de úgy értem az nem könnyű, hogy utána egyedüp leszek. :/
2021. ápr. 11. 21:30
 16/19 anonim ***** válasza:
Barátkozz
2021. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, en is ebben a cipôben jartam es ugyanezen hezitaltam, mert amellett hogy egy mergezo baratno volt mégis mindent vele beszéltem meg es sokminden egyet ertettunk. De leraztam, es igaz néha hianyzik, nincs mivel úgy beszélni, de szerintem az is gáz,hogy ennyire tagaszkodunk valakikhez, ez talán dependens magatartas. Szoval probalj meg eros lenni egymagad es inkább az eleted epitsd ertelmetlen beszelgetesek helyett. :)
2021. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Velem beszélgethetsz, ha lenne kedved..
2021. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hol élsz? Én is keresnék 1-2 új barátot itt, mert mind messze van. LEgjobbal is összevesztem..igaz én 34 vagyok.
2021. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!