Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy nagyon nehéz természetű emberrel kitartóak voltatok, és később emiatt alakult ki egy szoros barátság?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 06:46
 1/7 Morzsi007 ***** válasza:
93%
Igen. Ez olyan, mint mikor valaki nem szimpatikus elsőre, de aztán később jobb kapcsolatotok lesz, mint aki elsőnek nagyon kedvesnek, rendesnek, barátságosnak tűnik.
2021. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel nem alakult ki szoros barátság, aki nehéz természetű, de megtanultam elviselni. Az anyai nagymamám nehéz természetű, lehetetlen megfelelni neki, nem kötődök hozzá. Egy kollégám nehéz természetű, de nagy tudású, megtanultam vele együtt dolgozni és elengedni a fülem mellett a bosszankodásait.
2021. ápr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nehéz természetű én voltam a barátságunkban. A barátnőm ráadásul 13 évvel fiatalabb nálam. Emiatt előítéletes voltam minden szempontból vele. Nem tartottam elég okosnak sem. De aztán lassan megismertem, felfedeztem a jó tulajdonságait, lehet, hogy nem olyan művelt, mint én, de nem buta, és talpraesett. Mindezt neki is elmondtam, azóta szoros barátság van köztünk.
2021. ápr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, de aztán úgy 10 év alatt nekem is elfogyott vele szemben a türelmem és már nem vagyok képes vele tovább barátkozni, a saját mentális egészségem kockáztatom vele. A többi barátom már az elején megmondta, hogy túl türelmes vagyok, de akkoriban még voltak az illetőnek olyan tulajdonságai, amiért szemet hunytam a többi felett.. Aztán ez szépen kikopott, a szar dolgai felesőrödtek én meg belefáradtam. Azóta tartom a távolságot, neki pedig nem maradt egyetlen barátja sem, hozzáteszem, nem ok nélkül.
2021. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rólam lenne szó? Nem, nem történt ilyen.
2021. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy elég rossz természetű kolléganőm,szinte mindenki utálja és tart is tőle,de én nagyon jóban lettem vele,egyrészt azért,mert én se vagyok egyszerű eset,másrészt,mert ugyanolyan cicabolond,mint én:)Olyan2éve lettünk igazán jóban,amikor kaptam tőle egy gyönyörű,fekete fehér kiskandúrt-aki azóta óriásira nőtt-,ez v minden vágyam,úgyh amikor elutaztam,ő gondozta a cicáimat,és azóta se bíznám kis szemem fényeit senki másra,mert a legjobb barátaim sajnos eléggé megbízhatatlanok:/
2021. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 czekes sandor válasza:
két féle nehéz természetü emberrel volt dolgom az eggyik okos müvelt volt csak nem talált magához valo társat akivel meg tudjon tárgyalni dolgokat a másik meg buta és büszke aki mindenkit lenézett öt inkább mások nem kedvelték .Az elsö féléböl nagyon jo segitökész hasznos társ kolléga lett akivel öröm volt együtt lenni
2021. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!