Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezért megszüntetnetek egy...

Ezért megszüntetnetek egy barátságot vkivel?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy két bulin full gazul viselkedett mostanában. A legdurvább az volt amikor fuvezett meg ivott és lefeküdt egy sráccal akire másnap nem emlékezett és a srác meg videót készített róla amit most egymás között küldozgetnek és megy a pletyka róla. Csak attól félek h ha megtudják h jóba vagyunk akkor engem is megítélnek. Alapból kedves a csaj meg jó barátnő csak na

2021. ápr. 23. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem, én inkább beszélnék vele és próbálnám megérteni miért széllt el így mostanában, próbálnék hatni rá. Nem fordulnék el tőle ezért, azért meg pláne nem, hogy jaj mások mit szólnak rólam. Alapból nincs szükségem olyan emberek elfogadására, akik ez alapján engem ítélnének el.
2021. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Szóval nem azért akarod megszakítani vele a barátságot, mert egy drogos k..., hanem csak azért, mert "jaj, mi lesz az emberek véleménye RÓLAM"...

Zsák meg a foltja.

2021. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet álszenteskedni, de szerintem hagyd... Ismerek nem 1 olyan lányt aki így járt el.
2021. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elvileg csak egyszer próbálta a füvet.
2021. ápr. 23. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
2-3 Az ugye megvan, hogy kettő darab buliról van szó, szóval még a lejtő tetején van, még lehet vele beszélni? Nyilván ha ez lesz az új énje akkor nem kell vele együtt zuhannia a kérdezőnek, de ha 2 kb eset miatt azonnal ejti akkor szart se ér a barátsága.
2021. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

nem, mert barkivel elofordulhat hogy tul sokat iszik vagy sziv, ha meg kezdo, inkabb probalnek vigyazni ra, es megbeszelnem vele a hatarokat, a sajat erdekeben.


az sokkal nagyobb baj, hogy a srac egy olyan lannyal szexelt, aki kb magankivul volt, es ezt meg le is filmezte. mert hogy ez buncselekmeny, ha a lany kiskoru akkor meg sulyosabb.

2021. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én amiatt téged nem ítélnélek el, mert ő mit csinált. Ráadásul te ebben nem vagy párti, tehát ne aggódj. Aki ismer téged az biztos tudja ezt.
2021. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Basszus kérdező, és te ezt a bulit kihagytad?
2021. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:DDD
2021. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Bajban van a barátnőd, erre te megszakítanád a kapcsolatot.. Ez minden csak nem igazi barátság
2021. máj. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!