Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet megmondani egy...

Hogy lehet megmondani egy kisbabás anyukának, hogy foglalkozhatna többet a férjével? Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátnőmről van szó. Sokmindent megbeszélünk, de ő a férjével való kapcsolatát illetően mindig egy kicsit "prűd" volt, minket, barátnőit sem avatott be annyira a részletekbe.


8 hónapos a babájuk.


A férjével én is jóban vagyok, eddig barátoknak gondoltam magunkat. Viszont megcsókolt a hétvégén, konkrétan letámadott... Én visszautasítottam, ő ezen felháborodott és elkezdett nekem panaszkodni, hogy a házasságuk mennyire szörnyű, télen voltak utoljára együtt és hogy semmi izgalom nincs otthon, a barátnőm nonstop a gyerekkel van és már együtt sem alszanak, szerinte fel sem tűnne neki, ha éjjel eljárna máshová. Mind a ketten ittunk, úgy éreztem, hogy ez az alkohol miatt tört fel belőle. Mert amúgy ők tipikusan az a "tökéletes, boldog család" kívülről.

Fiatalok (26-27 évesek), jól élnek, most építkeznek, barátnőm mondta, hogy 1-2 éven belül szeretnének még egy gyereket. Nekünk úgy tűnt, hogy nincs közöttük probléma. Másnap is beszéltem a férjével, elmondta, hogy sajnálja az előző este történteket, de régóta tetszettem neki és úgy érezte, hogy "most, vagy soha". Mondtam, hogy én semmilyen kapcsolatban nem szeretnék harmadik fél lenni, nemhogy az egyik legjobb barátnőmében... Normál körülmények között azt mondtam volna, hogyha ennyire sz_r, hát váljon el és éljen úgy, ahogy szeretne. Viszont a házasságukban ő az, aki hazaviszi a pénzt, az építkezést is az ő szülei finanszírozzák, az ő lakásában laknak. Ha elválnak, a barátnőm költözhet vissza a szüleihez, mert egyedül nem bírna megélni, gyereket nevelni és fenntartani egy otthont, háztartást.

Ezért próbáltam a férjével azt erősíteni, hogy beszéljen erről otthon, hozzák helyre, akár járjanak el párterápiára és azt felejtsük el, ami közöttünk történt. Mondta, hogy igen, ez lesz a legjobb és azt hittem, hogy ezzel az én részem le is van zárva. De nem, azóta is írogat, keres, találkozni szeretne. Azt mondja, hogy nem nyomulna, felfogta, amiket mondtam, de senki mással nem tud annyira felszabadultan beszélgetni, mint velem és hogy ő már annyival is megelégedne, ha heti egyszer egy kávéra találkoznánk, vagy eljönne.


Szerintetek hogy lehet finoman megmondani egy anyukának azt, hogy a gyereke mellett van egy férje is?

Ezt az egészet, ami történt, nem szeretném neki elmesélni. De azt sem akarom, hogy úgy jöjjön le, mintha én kérés nélkül beleszólnék az ő házasságukba.


2021. ápr. 30. 18:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
9%

Neked ehhez nincsen közöd, ne szólj bele. Ha esetleg a pasival beszélsz, őt küldd a feleségéhez, de semmiképp se kavarj. Nekik kell megbeszélni és megoldani vagy lezárni a dolgaikat.


Btw, de, aki nem beszélget a barátaival sem a szexről, az igenis prűd.

2021. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%

Ennek a házasságnak már így is, úgy is annyi. Ha a férj már egy pici baba mellől is félre akar lépni, akkor ez csak rosszabb lesz. Ha veled nem sikerült, majd sikerül mással, nem fog itt megállni.

Azt remélem látod h ez mind kamu amivel védekezik, az h a felesége csak a babával foglalkozik stb. Illetve ha tényleg meg akarná oldani ezeket a problémákat, akkor nem egy másik nőnek mesélné el ezt dugás reményében, hanem a feleségével próbálna elbeszélgetni róla.

A legtöbb házasság egy 1 év alatti babával szerintem nem a szexről szól, mégis kibírja sok pasi, más megoldást kell itt találni...

Jót nevettem azon is, h ilyeneket írogat neked h csak kávézni szeretne... persze... biztos csak azt :-D A lényeg, hogy egyértelműen add tudtára, hogy nem lehet semmi köztetek, a barátnődnél meg érdeklődj finoman, hogy minden rendben van-e köztük...

2021. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
48%

12

Hát nem is tudom. Az első pár hónap kivételével én a férjemmel aludtam és szexeltünk is. És ha hiszed ha nem vannak ilyen nők. Megszületik a gyerek és onnantól csak anya. Azzal hogy a férje helyett a gyerekkel alszik, nem csak a szex de az intimitás is megszűnt.

Kérdező. Talán a férjet kéne meggyőzni, hogy ezeket a dolgokat ne veled hanem a feleségével beszélje meg. Néma gyereknek....

2021. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem #12nek totál igaza van.

Ha megakarnálak fektetni én is elpanaszolnám h "jajj elhanagolnak"

Mivel barátnők vagytok, így biztos a diszkréciód. Tehát TE vagy a tökéletes szerető jelölt.

A pasit küld el a francba. Barátnődnek pedig mond meg h panaszkodott emiatt a férje.

Erre nem számít a disznó

2021. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
85%

Basszus... szerintem ez nagyon aljas! Nem egy is útszéli valakivel akit nem ismer és két lökéssel le lehet rendezni... nem ő mindjárt a legjobb barátnőre hajt! Ha lúd had legyen kövér!


Én az ilyen fószert nem mentegetném, meg oldanám meg "diszkréten". A sok sompolygásnak meg az lesz a vége, hogy egyszer majd rád húzza a vizeslepedőt és megérdemelten leszel te is pária, mert asszisztálsz ehhez az egészhez! Ha hagyod, hogy a "legjobb barátnőd" egy ilyen kapcsolatba 2. gyereket is szüljön, akkor te sem vagy jobb a deákné vásznánál!


Remélem azért a nőnek lánytesója nincsen, mert ha avval is kikezd a pali, már csak akkor tudna szintet lépni... lejjebb.

2021. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%
13 nem mindenkinek születik ilyen csodás gyermeke . Szerintem a nők 99%a szeretne a férjével aludni miközben a gyermeke édesdeden alszik egy másik szobában. Hát igen.Én is csak anya voltam ,főleg amikor 20 percenként kelt a gyerek.Ez egy ilyen korszak.Ketten vállaltuk ezt a gyereket. Szegény férjnek ott kellene kezdődni az előjátéknak,hogy átveszi a gyereket vagy a háztartást és akkor mindjárt nem csak anya valaki. Én ezt mondtam a férjemnek .Bejött.
2021. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
88%
Mennyit segít a férj a gyerek körül?
2021. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
24%

"Ha a férj már egy pici baba mellől is félre akar menni, akkor ez csak rosszabb lesz."


Nem a pici baba mellől akar félrelépni, hanem a nő mellől.

2021. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
84%

Azért egy 8 hós bana mellett biztos nem hobbiból alszik az anyja. Gondolom mennyi mindent csinál otthon a férj.

Jah tudom ő dolgozik!!!


Hazamegy ledöglik vagy netezget (na meg iszogatni jár a neje barátaival) legyen otthon rend meg kaja, de este azért még sz. pják is le.

Tényleg nem is csoda ha panaszkodik szegény.


Üljön le és kérdezze meg a nejét h melyik nap szeretne délután elmenni kikapcsolódni a barátaival (vagy csak aludni egyet) m~g ő mindent elint~z otthon.

Utána az asszonynak is lesz kedve a szexhez. Ha nőként bánnak vele, nem csak cselédként, valószínűleg visszajön a libidója is.


De szerintem ez úgysem változik, mert a pasinak könnyebb egy BARÁTNŐT befűznie (jah csak kávézni, dumálni akar, ahelyett h szégyenében inkább kerülne)

Úgy is talál majd más...

2021. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
95%

Gusztustalan vagy ha nem mondod el a baratnodnek😅

Attol fuggetlenul hogy a csavot se tudom 100% elitelni, legjobban rad haragszok amiert titkolod. Ilyen baratok mellett minek ellenseg?

2021. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!