Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Manapság miért nem vevők az...

Manapság miért nem vevők az emberek a barátkozásra?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Ez egyrészt általánosítás, másrészt teljesen valótlan. Ezek szerint az "Ismerkedés" kategóriában nem jártál még...
2021. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
A középiskola végéig általában ez nem annyira probléma. Utána viszont az emberek nagyrésze dolgozik, vagy tanul (sokszor másik településen). Ha netán van is valamennyi szabadidejük, akkor facebook-ot / instát / tiktok-ot / youtube-ot / netflix-et néznek, vagy videojátékoznak. Mára annyi lehetőség van "elmenekülni" a személyes kapcsolatok elől, hogy szinte belefulladunk. Aztán, ha valakinek sikerül is barátokat szerezni, akkor sok esetben (tisztelet a kivételnek) egy érdek-kapcsolatban, vagy fa*zméregetésben merül ki a dolog: kinek van jobb melója, több pénze, nagyobb háza, drágább autója, szebb párja, okosabb / ügyesebb gyereke, érdekesebb hobbija, stb, stb.
2021. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem igaz az állításod.
2021. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

Ez ennél összetettebb. Én úgy látom, hogy van aki vevő lenne, vagy volt korábban, viszont annyit csalódott emberekben, hogy inkább már hagyja az egészet a francba.

Másrészt idővel a barátság szó is, mint fogalom átalakul. Meg persze olyan is lehet, hogy mondjuk ki sokan tényleg nem akarnak barátokat. Meg magunk közt szólva nekem ezekről a mai "barátságokról" megvan a véleményem.

Olyan emberre nekem sincs szükségem, akinek csak arra kellenék, hogy kihasználjon, bajban meg cserben hagyjon, amikor meg neki van valami kínja körbeugráljam.

2021. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

"Nem igaz az állításod."

Oké, de kié és melyik?

2021. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én inkább azt vettem észre az elmúlt 1 évben mintha ridegebbek és távolságtartóbbak lennének egymással.
2021. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

"Oké, de kié és melyik?"


A kérdező azon állítása,hogy az emberek nem vevők a barátkozásra.


Egyrészt az emberek folyamatosan változnak.

Van olyan,amikor valaki nem szívesen barátkozik és bezárkozik a szobábab. Aztan meg beleverődik egy baráti társaságba és minden nap buli.


De ez fordítva is lehet.


Másrészt pedig az ismerősi körömből is szinte mindenki minden nap elmegy bandázni.

Fiúk és lányok egyaránt.

2021. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy szeretnék barátkozni, de vagy eltrollkodják, vagy eltűnnek 2 levél után.
2021. máj. 7. 18:59
 9/18 A kérdező kommentje:
Pont az ismerkedés rovatban nem lehet ismerkedni, mert a nagyrészük troll.
2021. máj. 7. 19:00
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
Tény hogy ott is vannak trollok,de ott is el lehet kezdeni:)
2021. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!