Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félek, hogy az új sulimba nem...

Szonjaaaa kérdése:

Félek, hogy az új sulimba nem lesznek barátaim. Mit tehetnék? Több lent.

Figyelt kérdés

Sajnos sosem volt még legjobb lány barátnőm (lány vagyok), de nagyon szeretnék egyet, most is van pár lány barátom, de nem olyan szoros a kapcsolatunk. Szeptembertől új suliba fogok járni. Mit tegyek, hogy kezdeményezzenek/szimpatikus legyek az új osztálytársaimnak?

178 centi vagyok, néha ez is hátrány. :(

Köszönöm szépen előre is! 😊



2021. máj. 8. 04:21
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. máj. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

1# Egyetértek.


Viselkedj normálisan. Egy bunkó, mást sértegető lánnyal még jó hogy nem barátkoznának...

2021. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Senior Séf ***** válasza:
67%
Persze hogy nem lesznek. Eleinte!
2021. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
98%

Szia!Ne félj, én előző évben váltottam iskolát és már az első napon sok barátra tettem szert viszont ezekre nagyon figyelj.

1.Szokták mondani az első benyomás a legfontosabb, tehát akármi is legyen az első 1 hétben legyél jó, bármennyire is nehéz ne verekedj ne káromkodj xd

2.Ne feleselj a tanárokkal

3.Mikor bemutatkozol semmiképp se nagyzolj, könnyen egoistának nézhetnek

4.Fontos,hogy legyél magabiztos

5.Az első nap nagyon cringe lesz, mindenki faggat majd, hogy "hogy miert váltottál sulit" "hova jártál elötte suliba"

Szurkolok, remélem tudtam segíteni! /L

2021. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nagyon-nagyon köszönöm szépen! Figyelni fogok ezekre.

2021. máj. 10. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Szia! Én még annyit fűznék hozzá, hogy ne próbálj az elején arra rámenni, hogy legjobb barátot szerezz! (Túlzott legjobb barinő keresést rászállásnak is érzékelheti az alany) Csak szépen lassan ismerkedj, egy idő után úgy is kialakul egy szorosabb kötelék valakivel. De ha nem, az se baj. A legjobb barátság nem egy kötelező dolog és valójában nagyon is ritka. ^^

Ne aggódj a magasságod miatt, senki nem fog emiatt kevésbé szeretni és nem válsz unszimpatikussá se. Elsősorban egy új környezetben a viselkedésed lesz a legmeghatározóbb. (Én 172 vagyok)

2021. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Legyél szerény, csendes, visszafogott, ne nagyszájú, ha kell, segítsél a leckében a többieknek, ha tudsz, és nyitott szemmel és füllel járkálj a gyerekek között, figyelj arra, kik miről beszélgetnek, és ha olyan valakit találsz, aki neked szimpatikus témáról beszélget, csatlakozzál hozzájuk. Hazafelé menet szólhatsz is annak a lánynak - persze nem az első napokban -, hogy nem ugrasz be hozzánk? valahogy így.
2021. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!