Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a barátság még tarthat jó...

Ez a barátság még tarthat jó irányba?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy a legjobb barátommal kicsit megterheltem a barátságunkat féltékenységgel. Érzem, hogy ez azért megviselte a kapcsolatunkat.

Szerintetek egy ilyen után, ha megbeszéltük és kifejeztük, hogy mindkettőnknek fontos a másik, és igyekszünk egymásra jobban odafigyelni, lehet ez a barátság olyan mint kezdetben? Vagy visszaveti mindenképp? Esetleg még jól is elsülhet, mert tisztáztuk?


2021. máj. 9. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki hibazhat. Szerintem ha egyszeri alkalom volt, és nem csinálsz rendszert belőle, és őszintén elmondtad neki a miérteket, nem lesz baj.
2021. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon őszintén beszéltünk a dolgokról, viszont egyszeri alkalom volt csak, de ez egy néhány hónapos periódust jelent.
2021. máj. 9. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha belátta hogy hibázott, és sok butaságot csinált, akkor én adnék még egy esélyt. Aztán ha nem működik a dolog, elengedném, de egy esély mindenkinek jár.
2021. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!