Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátom...

Összevesztem a legjobb barátommal egy oltással kapcsolatos vita miatt, mit tegyek?:/

Figyelt kérdés

Ő nagyon ellenzi az oltásokat, én pedig látom az értelmét, tudom, hogy emiatt nem szedi áldozatait a járványos gyermekbénulás stb..

Attól fél, valami káros szövődményei lesznek az oltásnak később, pláne a nem ismert mRNS-vakcináknak. Szerintem pedig nem pont az orvosokat és 16-18 éveseket akarják eltenni láb alól. A koronavírus-fertőzésnek sokkal súlyosabb szövődményei lehetnek.

Egyébként nagyon jó barátom, sok dologban egyetértünk, szaktársak vagyunk az egyetemen, csupán ez az egy téma siklott félre, hiába írok messengeren, ignorál. Mit tegyek?



2021. máj. 10. 13:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%

#9: Ebben is igazad van. De nem kéne mindenkit egy kalap alá venni. Én pl sosem vergődtem senkinek amiatt, hogy nem oltatom be magam. Sosem szóltam le azokat akik kérik az oltást. Miért tennék ilyet??

Szerintem senkinek nem kéne vergődnie, győzködni a másikat, zsarolni, beszólogatni. Olvasd már el miket írnak itt az oldalon azok akik be vannak oltva... Megdöbbentő!

Vagy szerinted normális, hogy már barátságok romlanak meg emiatt?

Magánügy hogy oltatsz vagy nem basszus!

2021. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudsz a barátoddal személyesen találkozni és megbeszélni vele a dolgot? Hogy ilyen hülyeség miatt nem érdemes összeveszni?
2021. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
#12, az lesz
2021. máj. 10. 14:46
 14/26 anonim ***** válasza:
27%

"Szerintem pedig nem pont az orvosokat és 16-18 éveseket akarják eltenni láb alól."


Nem arról van szó, hogy el akarnák tenni őket láb alól, direkt. Hanem, hogy egyszerűen fogalmuk sincs, mit okozhat hosszú távon a vakcina, mert NINCS MEGFELELŐEN TESZTELVE.

2021. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%
Miért beszélsz olyanról amit ennyire nem szeret hallani. Lehet pár hónap múlva ő is beadatja.
2021. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Szerintem beállította az üzenetek figyelmen kívül hagyása funkciót, személyesen egy jó darabig nem tudok vele találkozni.
2021. máj. 11. 14:28
 17/26 anonim ***** válasza:
59%

Hagyd a francba, hisztizzen csak.

Egyszer csak lenyugszik.

2021. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Írtam neki, hogy meg kéne beszélni a dolgot, de nem is látta. A csoportchatben pedig elutasítóan viselkedik velem.
2021. máj. 11. 14:44
 19/26 anonim ***** válasza:
63%
Helyes! Majd rájössz, hogy nem kéne másra ráerőltetni az akaratod!
2021. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%
Sajnálom kérdező. Akkor amint tudod beszéld meg vele személyesen a dolgot. Mást már nem tudsz tenni az ügyben.
2021. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!